Мішель Нірумандрад – професійна парашутистка. Одного разу вона зрозуміла, що хоче якось урізноманітнити час польоту. Їй в голову прийшла незвичайна ідея. Вона почала створювати приголомшливі картини.

Свої так звані "творчі стрибки" Мішель знімає на відео. Одне з них з'явилося на каналі YouTube ViralHog. Саме завдяки цьому про незвичайне захоплення дівчини і дізналися в світі.

Серію робіт, створених у повітрі, художниця назвала "Захоплене небо". Вона використовує спеціальну техніку малювання. Дівчина закріплює на своєму тілі невеликі квадратні полотна. Під час вільного падіння вона випускає яскраві фарби.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

І вони самостійно лягають на полотно під силою вітру. Така технологія дозволяє створити приголомшливі картини, в яких простежується динаміка і відчувається життя. Кожна з них унікальна.

Дві ідентичні картини створити неможливо. Парашутистка здійснює стрибки з неймовірної висоти – 4100 метрів. Дивно, але вона встигає завершити картину до моменту приземлення. Перша робота була створена в 2013 році.

Мішель поділилася враженнями про те, що дозволяє вітрам неба творити. Таким чином створюється матеріальний з нематеріального. Це дозволяє парашютистке захопити частинку неба з собою на землю.

Дівчина ділиться своїми роботами в Instagram. Передплатники від них у захваті.

"Знай.uа" вже писав про кращі фільми для святкового настрою

А також: креативний господар створює незвичайні шапочки для котів

Нагадаємо: мама Насті Каменських розкрила правду про стосунки дочки з Потапом