Позитивні емоції і сміх важливі для людини. Вони не тільки продовжують життя, але і дарують світло вам і всім навколо вас. Знай.ua підібрав найкращі меми, картинки і жарти, щоб від смутку і печалі не залишилося і сліду.

Райан Рейнольдс в светрі

Х'ю Джекман і Джейк Джилленхол розіграли свого друга Райана Рейнольдса, запросивши його на "сведрову" вечірку. У підсумку виявилося, що Райан - єдиний з усіх, хто надів смішний різдвяний светр.

На Заході напередодні Різдва популярні ugly sweater party — вечірки, на які потрібно приходити в максимально потворних традиційних різдвяних светрах. Райан вибрав червоно-зелений светр з величезним золотим бантом.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

"Ці чортові придурки сказали, що це вечірка в светрах"

Користувачі вважають, що мем Райаном уособлює всю біль людини, яка опинилась у незручній ситуаии. Так ще і під соусом з різдвяної атмосфери.

2018 / я / 2019

Досить / Чому, господи? / Я нещасливий / Я ненавиджу своє життя / несмішно / Вбийте мене

Кашляющий кіт

Це мем з котом, якого зафотошопили так, ніби він кашляє.

Це схоже на те, як маленькі діти кашляють

Він заразив весь клас

Чому моя сестра виглядає як кашляющий кіт?

Представляю: фото того, як я кашляю поруч з кашляючих котом