Проблему виховання дітей можна обговорювати вічно. Питання про те, де закінчуються обов'язки школи, і починаються обов'язки батьків, питання про те, за що відповідають батьки, а за що – школа, можна назвати вічними.

Люди постійно сперечаються про те, хто повинен навчати дітей правилам етикету і розвивати в них важливі людські якості, мораль.

Вчителі, які працюють в одній зі шкіл Португалії, вирішили раз і назавжди прояснити це питання. Для цього вони вибрали досить нестандартний метод. Вони розвісили оголошення для батьків на спеціальній дошці біля входу в школу. Про нього дізналися в мережі і почали бурхливо обговорювати у всьому світі. Текст оголошення потрапив в Facebook. Публікація набрала безліч лайків і репостов.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Оголошення має такий зміст:

"Шановні батьки!

Ми хочемо нагадати вам, що, що про таких чарівних словах, як "будь ласка", "здрастуйте", "вибачте" і "спасибі" діти вперше дізнаються будинку.

Саме батьки навчають дітей бути пунктуальними, чесними, і старанними, поважати дорослих і вчителів, а також добре ставитися до друзів.

Саме вдома діти дізнаються про те, як бути акуратними, про те, що не варто говорити з набитим ротом і кидати сміття повз урни.

Вдома вони вчаться бути організованими, дивитися і доглядати за своїми речами, а також не чіпати чужі.

А в школі ми вчимо дітей математики, мови, фізики, історії, фізкультури, хімії та географії. Батьківське виховання ми підкріплюємо, але ми його не замінюємо".

Це оголошення – яскравий доказ того, що багато батьки перекладають відповідальність за виховання своїх дітей на вчителів і звинувачують їх у тому, що діти погано поводяться. А так бути не повинно.

Користувачі Facebook в захваті і від самого тексту, і від вчинку вчителів. Вони вважають, що таке оголошення має висіти в кожній школі. І не тільки в Португалії, але і в інших країнах світу.

"Знай.uа" розповідав: Джонні Депп змусив онкохворих дітей повірити в казку

А також: підступна мати підставила сина прямо на новорічні свята

Нагадаємо: буллінг став кримінальною справою