Індійський гороскоп існує понад 5 тис. років, і він відрізняється від звичного нам астрологічного тим, що складається не тільки за Сонцем, але і по інших видимих зірок.

Мангуст. 11—23 січня

Ці люди схильні ідеалізувати як своє життя, так і життя своїх знайомих. З-за цього їм буває складно ужитися в колективі, вони часто розчаровуються в людях.

Мавпа. 24 січня — 5 лютого

З боку представники цього знаку можуть здаватися холодними або байдужими, але насправді за цими якостями ховається ранима душа.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Левиця. 6—18 лютого

Люди, що народилися під знаком Лева, дуже харизматичні і красномовні. Найчастіше вони володіють лідерськими якостями, але при цьому вміють поступатися.

Кінь. 19 лютого — 3 березня

Ці люди здаються спокійними і консервативними. Але це на перший погляд. Насправді часто в їх душі вирують пристрасті, також вони бувають не впевнені у своїх силах і вічно сумніваються.

Лев. 4—16 березня

що Народилися в ці дати року зазвичай дуже артистичні, емоційні і темпераменти. Вони впевнені в своїй привабливості, з-за чого можуть бути магнітом для протилежної статі.

Корова. 17—30 березня

Представники цього знака вміють контролювати свої почуття та емоції. Вони тверді у своїх намірах і чітко знають, чого хочуть від життя.

Слониха. 31 березня — 12 квітня

Люди, що народилися в ці дати, вважаються найбільш щедрими в індійському гороскопі. Про терпіння і великодушність по відношенню до інших можна складати легенди.

Кінь. 13—27 квітня

Ці люди вирізняються комунікабельністю, товариськістю й прагненню до успіху. Їм складно усидіти на одному місці, вони завжди прагнуть отримувати нові знання, завжди знаходяться в пошуку себе

Слон. 28 квітня — 10 травня

Представники цього знака зазвичай амбітні і дуже витривалі. Здається, вони зможуть впоратися з будь-якою роботою і прийти до будь-якої, навіть самої неможливою на перший погляд мети.

Вівця. 11—24 травня

Народжені в ці дати спокійні і в той же час темпераментні. При цьому їм властиво вести внутрішній діалог із самим собою і шукати гармонію у власній душі без психологів і близьких людей.

Змій. 25 травня — 7 червня

Представники цього знака, мабуть, найчутливіші серед всіх. І часто за маскою байдужості або навіть зарозумілості вони приховують тонку і вразливу душу.

Змія. 8—20 червня

Ці люди прагнуть бути прикладом для наслідування і мати владу над іншими. Принаймні, від думки інших вони точно не залежать.

Собака. 21 червня — 5 липня

Відданість і чуйність – це ті якості, які відрізняють людей, народжених під знаком Собаки. Вони не уявляють своє життя на самоті.

Кішка. 6—19 липня

Представники цього знака дуже тактовні і доброзичливі. Здається, немає людей, яким вони могли б не сподобатися.

Баран. 20 липня 1 серпня

Ці люди звикли в усьому покладатися на себе. Причому деколи вони звалюють на себе непосильну ношу, але несуть її до останнього, не скаржачись і не шкодуючи себе.

Кіт. 2—15 серпня

Один з найбільш суперечливих знаків індійського гороскопу. Народжені під знаком Кота часто перебувають на межі добра і зла, усвідомленості і невігластва.

Щурів. 16—29 серпня

Ці люди люблять життя у всіх її проявах, але при цьому їм важливо домогтися матеріального і соціального благополуччя. Вони люблять розкіш і в той же час зручність і комфорт.

Щур. 30 серпня — 12 вересня

Представники цього знака консервативні, раціональні і розважливі. І ці якості допомагають їм і в кар'єрі, і в сім'ї.

Бик. 13—25 вересня

Зовні представники цього знака здаються спокійними і непохитними. Проте в душі вони можуть бути не впевнені в собі і переживати за ту чи іншу ситуацію.

Буйволиця. 26 вересня — 9 жовтня

Народжені у цей знак індійського гороскопу відрізняються добродушністю і чарівністю. Але при цьому вони схильні до зміни настрою, їм важко контролювати свої почуття.

Тигриця. 10—22 жовтня

Ці люди люблять перебувати в центрі уваги, вони артистичні, харизматичні і не уявляють своє життя без пригод та гострих відчуттів.

Буйвол. 23 жовтня — 5 листопада

Народжені в ці дати виглядають яскравими і незалежними. Здається, що слава і успіх у них на першому місці.

Тигр. 6—18 листопада

Представники цього знака вважаються найбільш амбітними та цілеспрямованими в індійському гороскопі. Заради того, щоб домогтися свого, вони можуть не спати і не їсти.

Олениха. 19 листопада — 1 грудня

Найчастіше ці люди прагнуть жити усвідомлено, захоплюючись духовними практиками і слідуючи за своєю совістю. Хоча буває і так, що впродовж життя, вибираючи між духовним і матеріальним, вони роблять вибір на користь останнього.

Олень. 2—14 грудня

Народжені в цей період року честолюбні і амбітні. Для них важливо постійно розвиватися і працювати над собою.

Пес. 15—27 грудня

Ці люди сміливі, активні й комунікабельні. Здається, вони зможуть ужитися в будь-якому колективі і знайти себе в будь-якій справі.

Мавпа. 28 грудня — 10 січня

Представники цього знаку відрізняються сміливістю і рішучістю. Вони вірні своїм ідеалам, у них завжди є на все свою думку.

Нагадаємо, астрологи приготували важливий урок для кожного знака Зодіаку.

Як повідомляв Знай. ua, узнай, який ти казковий персонаж за знаком Зодіаку: Баба Яга, Русалочка або Водяний.

Знай. ua писав, що карма всіх знаків Зодіаку: дізнайся свій дар і завдання на Землі.