Чи вдавалося вам побувати в потойбічному світі, та так, щоб з головою зануритися не в темний глибокий вир страху, а в захоплюючий світ, зітканий з яскравих подій та сюжетів. Ні? Тоді з роботами Кирила Роландо (Cyril Rolando) у вас з'явився шанс опинитися там, де будинки літають в повітрі, морська піна перетворюється в білогривих коней, а скрипка терзає душу, змушуючи вслухатися в кожен звук, навіть не чуючи його.

Найцікавіше те, що Кирило насправді професійний психолог, який у вільний від роботи час захоплюється цифровим живописом, створюючи свій власний світ, повний чудес, чарівництва, сюрреалізму та фентезі.

"Я ніколи раніше не малював" говорить художник. "У 2003 році, коли мені було 18, я почав часто відвідувати веб-сайт Oekaki, який дозволяє малювати, використовуючи тільки мишу".

Вже після двох місяців експериментів з техніками і проб роботи в стилі Манга, художник почав підбирати різні кольори і розробляти свій власний стиль.

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Що потрібно знати при покупці курячих яєць: прості правила, щоб не злягти з отруєнням
Показати ще

Довга депресія.

Кирило Роландо (Cyril Rolando) проводить свій вільний час над створенням красивих сюрреалістичних картин.

Приплив Мани.

Знання психології дозволяють йому з розумінням поєднувати відтінки, що б добитися необхідного ефекту сприйняття.

Лихо.

Медовий місяць.

У своїх картинах Кирило Роландо намагається створювати унікальні образи. Художник ніби створює дивовижні неіснуючі світи, які зачаровують і притягають.

Великий втеча.

Нову подорож.

Найчастіше художник змальовує людей, які заблукали серед ірреальних простір.

Репетиція.

Протягом 10 років, стиль художника розвивався і змінився, поки не став таким, яким він є. Сьогодні, цифрові картини Кирила Роландо впізнавані, від інших робіт їх виділяють незвичайні колірні рішення, м'яка текстура і оригінальні деталі.

Підключений до себе.

У своїй творчості він відкриває іншу сторону свідомості, мрій і фантазій, показуючи те, як формуючись, думки і ідеї перетворюються в барвисті зображення.

Зробити більше, ніж просто існувати.

Мені потрібна більше, ніж одне життя.

Кирило не приховує того, що на його творчість неабиякий вплив справили такі майстри як Тім Бертон і Хаяо Міядзакі. Але не дивлячись на схожість тематик зображень і подання реальності, роботи Роландо неповторні й унікальні.

Вибух скрипки.

Ми.

Природа виходить зі свого сну.

Я хочу поговорити з тобою.

Нагадаємо, на Instagram-сторінці популярного італійського фотографа Даріо Бонзи з'явилося загадкове відео. Бонзи виявив оптичну ілюзію під час прогулянки в долині Камоніке, яка розташована в центральних Альпах.

Як повідомляв портал "Знай.uа", нерідко бувають випадки, коли аномалія виглядає неймовірно красиво. Унікальність, незвичайність, нестандартність привертають увагу і заворожують. Це можна сказати про тварин-альбіносів, які виглядають просто приголомшливо.

Також "Знай.uа" писав, слово, яким можна описати Берлін, - "унікальний". Головна риса міста – контрастність. Тут є різноманітність всього: культур, лайстайла, клубів, кухонь. Про все це розповіла в своїх фотографіях дівчина на ім'я Ярослава Чухманенко.