У переддень Різдва померла учасниця 17 сезону шоу "Битва екстрасенсів" та "бойовий маг" Дарія Воскобоєва. Однак напередодні новорічних свят вона встигла скласти та оприлюднити прогноз на 2019 рік для всіх знаків Зодіаку.

На Львів чекає любов і захоплення. У 2019 ви допоможете близькій вирішити потенційну проблему словом і мудрою порадою.

Дівам настав час здригнутися. Особливо, якщо ви відчуваєте, що перебуваєте в скрутному становищі. Настають тільки позитивні зміни в житті.

На Терези чекає приємний сюрприз. Може з'явитися або несподіваний подарунок від далекого родича, або можливість, яка допоможе максимально реалізуватися.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Скорпіони зможуть вдало працевлаштуватися і отримати фінансову вигоду. При цьому важливо не ставати жадібним і відмовлятися від того, заради чого ви працюєте.

На Стрільців може чекати сувора правда. Можливий криза в здоров'ї або ж кінець відносин, що себе віджили. Однак у підсумку це виявиться лише можливістю для чого-то нового.

Козерогів в 2019 році все має змінитися. Це може бути новий поворот життєвого шляху, про який ви і не підозрювали.

Водолії зможуть надихати своїм прикладом оточуючих в 2019 році. Стануть вірними друзями і супутниками життя.

Рибам варто уважно і сплановано підходити до подорожей. Важливо в цей період твердо стояти на ногах і не впадати в мрійливість.

Близнюкам рекомендують бути більш відкритими до чогось нового, ваша душа сподобається багатьом.

Ракам настав час готуватися до змін, їм важливо вийти із зони комфорту і перед ними відкриються нові можливості.

На Овнів чекає неоднозначний рік. Будуть як перемоги, так і невдачі. Важливо мати віру, що все буде добре, навіть коли дуже хочеться здатися.

Тельці будуть планувати нові починання. Не ризикуйте, продумуйте всі нюанси і не пірнайте у вир з головою.

Нагадаємо, що принесе удачу в 2019 році: Водоліям - спонтанність, Стрільцям – планування. Поради астрологів допоможуть схилити фортуну на свій бік.

Як повідомляв Знай. ua, ідеальний спорт для знаків Зодіаку: Скорпіонам - триатлон, Діві – пілатес. Але над деякими представниками знаків Зодіаку доля просто знущається.

Знай. ua писав, про гороскоп багатства на 2019: ці знаки Зодіаку попрощаються з убогістю назавжди. Шукайте себе серед улюбленців фортуни.