В Україні жінка може отримати 14 тис. євро за сурогатне материнство. Разом з тим, близько 2 тис. євро майбутні батьки витратять на їжу, одяг і компенсацію витрат вагітної. Про це йдеться у повідомленні Бізнес.Медіа з посиланням на Daily Mail.

Україна, Грузія і США - практично єдині країни, в яких сурогатне материнство законно. Так, наприклад у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Японії та Пакистані заборонені всі форми сурогатного материнства.

Варто зазначити, що донорство клітин і сурогатне материнство було легалізовано в Україні в 2002 році. При цьому, скористатися послугами сурогатної матері в нашій країні дешевше, ніж у США. В Україні така "послуга" коштує 40 тис. євро, коли в Штатах за сурогатне немовля доведеться віддати 100 тис. доларів. До послуг сурогатних матерів найчастіше звертаються жінки за 40.

Нагадаємо, Кім і Каньє виховують трьох дітей: п'ятирічну Норт, трирічного Сейнта, і маленького Чикаго, якому недавно виповнився рочок. Третю дитину для пари виношувала сурогатна мати, оскільки за станом здоров'я Кім не могла зробити цього сама.

Популярні новини зараз
Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, Кім і Каньє виховують трьох дітей: п'ятирічну Норт, трирічного Сейнта, і маленького Чикаго, якому недавно виповнився рочок. Третю дитину для пари виношувала сурогатна мати, оскільки за станом здоров'я Кім не могла зробити цього сама.

Також Знай.ua писав, смерть - не привід не народжувати: дивовижне відкриття вчених.

Бразильські вчені повідомляють про унікальний випадок народження дитини з допомогою матки мертвої жінки. Орган жiнка отримала від мертвого донора. Таку подію зафіксовано вперше в історії людства.