Генії можуть передбачати майбутнє. В черговий раз це підтвердилося на прикладі письменника-фантаста Айзека Азімова, пише видання The Star. Деякі уявлення літератора збулися з вражаючою точністю, і це змушує думати, що в людському мозку дійсно можуть бути приховані таємні здібності. Якщо у звичайної людини мозок працює на 8 відсотків своїх можливостей, то у геніїв на 9, а то й на всі 10%. Які пророцтва фантаста на 2019 рік?

Азімов писав 35 років тому. Але вже тоді передбачав масову комп'ютеризацію в 21 столітті. Він припустив, що в 2019-му році людство буде використовувати комп'ютери у всіх сферах своєї діяльності і не зможе без них обходитися. Електронні пристрої будуть працювати не тільки на промислових підприємствах, але і в кожному будинку.

Айзек Азімов побоювався ядерного конфлікту. Адже на той момент СРСР і США перебували в стані холодної війни.

Автор зазначив, що у разі бомбардування майбутнє людства стане вельми туманним і сумним. «У такому разі лише деякі з нас, наших дітей і онуків залишаться живі, і я не бачу сенсу детально описувати глобальні страждання», — написав фантаст. Тому він зберіг оптимізм і відмовився від ядерної війни. Поки країни поділяють його настрій і не поспішають використовувати свій потенціал.

35 років тому автор пророкував зникнення деяких професій. Він припустив, що на багатьох посадах людини змінять роботи. Ось, що Айзек Азімов зазначив з цього приводу.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

«До промислової революції переважна більшість людства займалося сільським господарством та суміжними з ним обслуговуючими роботами. Коли почалася індустріалізація, перехід від ферми до фабрики був швидким і болючим. З комп'ютеризацією перехід від фабрики до чогось нового буде ще швидшим і, як наслідок, ще більш болючим.»

до того ж, ряд занять зникне за непотрібністю. Як писав Айзек Азімов, автоматизація викорінить рутинні заняття, займають багато часу. Це теж збулося, адже технічний прогрес позбавив роботи телефоністів і стенографістів. Незабаром можуть стати непотрібними кур'єри, водії та інші спеціальності.

Також фантаст передрік освоєння Місяця, яке вже почалось і пригрозив людству екологічною катастрофою.

Нагадаємо, синоптики приголомшили глобальним прогнозом на 2019: выморозит і підсмажить.

Знай.uа писав – відпустка по знаку Зодіаку – куди поїхати, щоб відпочити в повній мірі.

Останній Мольфар Карпат передрік долю України: його боявся навіть Янукович.