Останнього унікального карпатського мольфара Михайла Нечая вбили влітку 2011 року. Однак ще до своєї смерті він передбачив події в Україні на роки вперед.

Новина про смерть легендарного мольфара шокувала українців. Досі невідомо, чому це сталося насправді. Цілком очевидно, що звичайний на перший погляд 81-річний дідусь знав занадто багато і тому його вбивцею міг стати як релігійний фанатик, так і хтось, бажаючий помститися старця.

Мольфар пророкував майбутнє України і розповідав про політиків задовго до того, як вони з'явилися на політичній арені.

Передбачення ясновидця збувалися, і тому його боявся навіть втікач екс-президент України Віктор Янукович. Нечай стверджував ще в день його інавгурації, що не довго цього "цареві" сидіти на троні. Тоді про Революцію Гідності ніхто не міг і подумати.

Популярні новини зараз
Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."
Показати ще

Пророцтва мольфара торкнулися і подальшої долі суспільства. Нечай стверджував, що український генофонд спробують знищити, а території будуть розтягувати на шматки.

Схід України старець називав зоною ризику. Потім в цьому регіоні почалася антитерористична операція на Донбасі. Також загрозу для країни він бачив з боку Румунії, Польщі, які зараз приймають "антибандеровский закон", вони, на думку мольфара, захочуть відібрати Галичину.

Закарпатті, на думку Нечая, могло відійти Чехії або, як він казав, "мадярам". Провидець попереджав про розбрат в Україні і розподілі на різні табори", яке закінчитися в результаті кривавою трагедією.

Нагадаємо, пророцтво афонських старців з'явилося в мережі: кінець імперії Путіна і процвітання України. У мережі з'явилося пророцтво афонських старців для Росії та України.

Як повідомляв Знай. ua, Васильєв вечір 13 січня: чого категорично не можна робити. Перед вечерею щедрувальники ходять по домівках, співають обрядові пісні.

Знай. ua писав, що 14 січня українці відзначать одразу три свята. Українці відсвяткують в цей день не тільки Старий Новий рік.