В індійському містечку Шахджаханпур, штат Уттар-Прадеш, сталося щось жахливе, і в той же час неймовірне.

Чоловік йшов по вулиці неподалік від водойми і почув сильний дитячий крик і плач. Він одразу ж кинувся на допомогу. На пошуки джерела звуку пішло досить багато часу, він не міг зрозуміти, де знаходиться дитина. Не вірячи своїм очам і вухам, чоловік усвідомив, що крик виходить з-під землі.

Він почав копати і виявив маленької дитини, яка дуже сильно замерз. У цей день температура повітря опустилася до трьох градусів. Чоловік, який знайшов дівчинку, поділився враженнями про подію:

"Це неймовірна жорстокість, в яку важко повірити. Я не уявляю, як батьки чи навіть незнайомі люди могли кинути дитину в такий холод. Крім того, що дитину кинули, її ще й закопали в землю".

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи
Показати ще

Якщо б не байдужий випадковий перехожий, дитина був би вже мертвий. Зараз дівчинка знаходиться в лікарні. На щастя, її стан стабілізувався, і вона незабаром повністю одужає.

Як виявилося, місцевий тантричний жрець переконав батьків дівчинки, що вона одержима злими духами. Він повідомив, що її присутність просто зіпсує їм життя, тому вони повинні від неї позбутися. Було прийнято рішення – поховати дочку. Сестра матері віднесла дитину до ставка і живцем там її закопала.

Батька дитини, сестру матері і священнослужителя заарештували. Мамі дівчинки вдалося втекти, вона перебуває в розшуку.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав: молодий хлопець помер після сеансу екзорцизму, на його тілі виявили безліч травм

Читайте також: моторошна історія культу Вуду, таємничої темної релігії, що лякає людство донині. Вуду – своєрідна релігійна суміш африканської магії і католицизму

Як повідомлялося, мати залишила дитину на порозі будинку в лютий мороз. Малюка спробував врятувати собака, накривши його собою. Пес став ангелом-охоронцем хлопчика