Блогер Джемма Берч – 24-річна мешканка британського містечка Саутпорт. Одного разу вона вирішила виконати свою мрію і відправилася у відпустку у чудову країну – Португалію. Під час прогулянки вона випадково зустріла бездомну кішку. Дівчині стало шкода нещасну тварину, і вона вирішила його залишити. Джемма годувала кішку молоком і пускала її до себе в номер.

В останній день відпустки дівчина почала погано себе почувати. По дорозі додому в літаку вона втратила свідомість. По приїзду в рідне Саутпорт Джемма негайно звернулася до лікаря.

Медики виявили в організмі дівчини кампілобактерії, які живуть в сирій курятині. Пацієнтка повідомила лікарям, що під час відпочинку добре харчувалася і не їла ніяких сумнівних продуктів. Також вона розповіла, що прихистила бездомну кішку. Медики прийшли до висновку, що її инфицировало тварина.

Джемма пробула у лікарні цілий тиждень. Її стан покращився, і вона повинна була відправитися додому. Але одного разу вночі вона прокинулася від того, що впала з ліжка. Лікарі поставили дівчині страхітливий діагноз: синдром Гійена-Барре. Це захворювання, при якому інфекція пошкоджує нервову систему, що, в свою чергу, стає причиною паралічу.

Деякі частини тіла пацієнтки перестали працювати. Вона не могла ходити, ледве ворушила руками, не могла контролювати сечовипускання і роботу кишечника. На щастя, завдяки інтенсивному лікуванню, силі волі, підтримки друзів, близьких і бажання відновитися дівчина знову змогла ходити. Це сталося через 14 місяців терапії.

Раніше портал "Знай.uа" писав: колумбієць перетворюється на трансформера на дорогах. Він влаштовує перфоманс, щоб заробити на життя

Читайте також: чорний лабрадор втік з будинку, господарі втратили надію його знайти. Проте пес повернувся, і привів з собою дивних друзів

Як повідомлялося,  сім'я вирішила кремувати померлого батька, але разом з попелом їм передали гору металу. Позаздрив би сам Робокоп. Почалося все для чоловіка, коли йому було всього п'ять років