Якщо у твоєму житті почалася "чорна смуга" цей потужний даоський ритуал допоможе позбутися всіх проблем. Передає Clutch.

"Перехід мосту" - це ритуал з давньої практики фен-шуй. Завдяки ньому можна організувати перехід до нового, щасливого життя і налагодити контакт зі своїм Ангелом-Хранителем.

Для ритуалу вам знадобиться пакет з рисом, жменя будь-яких квітів (саме їх головок) і міст. Дуже важливо, щоб вас супроводжував улюблений і рідний чоловік.

Ритуал подіє тільки якщо на мосту не буде жодної живої душі. Час доби і дата не мають значення.

Популярні новини зараз
Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

1. Разом з близькою людиною прийдіть на вибраний міст. Встань на одній стороні моста, а твій коханий чоловік нехай буде на інший.

2. Стоячи перед мостом, тримай в одній руці жменю рису, а в іншій — жменю квітів. Тримай в голові думка про те, що зараз ти перейдеш міст і усі твої проблеми залишаться в минулому.

3. Уяви за своєю спиною Ангела-Хранителя. Іди по мосту і уявляй, що він йде з тобою поруч.

4. Почни йти по мосту, слід кожному кроці розсипаючи навколо себе рис і квіти.

5. У цей час читай молитву до свого Ангела-Охоронителя:

"Ангел-Хранитель, мій покровитель, мій захисник і поводир, веди мене дорогою життя і відкривай мені світ. Бережи мене і веди за собою, я піду до щастя слідом за тобою. Ангел-Хранитель йди переді мною, а я буду ступати по твоїх слідах і йти за тобою".

6. Коли дійдеш до іншої сторони мосту, нехай твоя близька людина подасть тобі руку і забере тебе.

7. Іди від мосту, не озираючись. Якщо ти озирнешся чи повернешся всі твої проблеми повернуться.

Якщо ти зробиш все правильно вже зовсім скоро твоє життя повністю змінитися. Ангел-Хоронитель тебе берегтиме, а всі твої починання будуть вдалими.

Нагадаємо, 8 речей, дарувати які категорично не можна на День Святого Валентина.

Раніше Знай.ua повідомляв, топ найкращих чоловіків за знаком Зодіаку.

Також Знай.ua писав, ці знаки Зодіаку кардинально змінять життя в 2019.