Позитивні емоції і сміх важливі для людини. Вони не тільки продовжують життя, але і дарує світло вам і всім навколо вас. Знай.ua підібрав найкращі меми, картинки і жарти, щоб від смутку і печалі не залишилося і сліду.

Поклонська з мікрофонами і сумний мужик

Мем з "прокурором" Криму Наталією Поклонською, яка сидить на прес-конференції і говорить відразу в кілька десятків мікрофонів різних ЗМІ. Поруч з нею сумний чоловік у костюмі без мікрофонів. Ситуація показує, як багато уваги може отримувати хтось один, коли інший поруч залишається в тіні і засмучується з цього приводу.

Сон / Меми / Мій мозок

Школяр, який зробив всю роботу над проектом / Школяр, який зробив 5-хвилинну презентацію в кінці

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Тарифні гігабайти тануть як лід: українці підозрюють, що Lifecell обдурює з грошима Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Тіндер в одному фото

Я / мій брат / Мама

Люди, які хочуть щось сказати / Тихі люди / Вчитель

Чоловік, який сидить в барі проти жінки, яка сидить у барі

Інша історія / Друга Світова

Люди, які дійсно страждають від психологічних розладів / Дівчата, які кажуть, що у них депресія, тому що це модно

Викрадення картини Куїнджі

Картину Архипа Куїнджі "Ай-Петрі, Крим" вкрали з Третьяковської галереї 27 січня, у день народження художника. Злочинець просто увійшов у залу, де були інші відвідувачі, зняв картину зі стіни, витягнув з рами і спокійно пішов.

Його затримали на наступний день і заарештували на 2 місяці. Звичайно ж, курйозний інцидент тут же викликав бурхливу реакцію в соцмережі.