Через сучасний швидкий темп життя багатьом людям набагато зручніше розігрівати їжу в мікрохвильовій печі. Але, коли ми користуємося нею, корисні продукти втрачають свої важливі властивості, які так необхідні людському організму.

1. Маргарин і вершкове масло

При плавленні масло втрачає практично всю свою білкову цінність.

2. Молоко

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

20-річний хлопчина поїхав медиком на Донбас і став мішенню снайпера: помер, не виходячи з коми

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Мікрохвильовка позбавляє молоко половини поживних речовин, повністю знищуючи при цьому вітамін В12.

3. Спаржа

Спаржа стає приємною на смак, але, на жаль, також втрачає практично всю свою білкову цінність при нагріванні.

4. Кукурудза

В цьому випадку краще скористатися звичайною каструлею. Мікрохвильова піч на 35% зменшує здатність кукурудзи боротися з вільними радикалами.

5. Брокколі

Цей продукт найбільше страждає від впливу мікрохвильової печі. Будучи відмінним антиоксидантом, при нагріванні в мікрохвильовці брокколі втрачає 97% цих властивостей.

6. Рис

Його краще розігрівати в каструльці теж і тоді він не втратить своїх корисних природних властивостей.

7. Апельсин

Досить рідко, але іноді деякі люди розігрівають апельсини або апельсиновий сік у мікрохвильовці. Фрукт при цьому повністю позбавляється вітаміну С.

8. Часник

Достатньо всього однієї хвилини в мікрохвильовці, щоб часник перестав приносити якусь користь. Більш того, це робить його канцерогенним.

Нагадаємо, що человіки, бажаючи підвищити сексуальну активність, їдять м'ясо, тому що вважають, що таким чином будуть здаватися привабливішими. Але насправді це зовсім не ефективно.

Як повідомляв портал Знай.uа, багато медиків вважають, що для здоров'я важливіше не те, що ви їсте, а те, які продукти ви виключаєте зі свого раціону. Є продукти, які слід назавжди забути кожному.

Також портал Знай.uа писав, що сон впливає абсолютно на всі аспекти здоров'я. Брак сну призводить до ожиріння, діабету, серцево-судинних захворювань та гіпертонії. Деякі продукти харчування та напої містять сполуки, що допомагають поліпшити нічний відпочинок.