У Баварії відкрився дуже незвичайний і неординарний готель. Він оформлений в ковбасному стилі. Його родзинкою є те, що м'ясні делікатеси присутні не тільки в меню ресторану та магазину, а і в інтер'єрі номерів. Такий незвичайний тематичний готель відкрив місцевий м'ясник у четвертому поколінні на ім'я Клаус Бебель.

Готель складається з семи номерів. Всі вони оформлені в ковбасному стилі. М'ясні делікатеси зображені на шпалерах, а також виступають у вигляді аксесуарів. Тут навіть мило у формі ковбаси. У вартість номера входить сніданок. Звичайно ж, він включає ковбаски і сосиски.

Готель називається BB&BB, що це означає Boebel Bratwurst Bed and Breakfast.

Гості можуть спробувати різні м'ясні смаколики в магазині при готелі і навіть самостійно їх виготовити.

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила
Показати ще

Відкриттям такого закладу Клаус намагається підтримати сімейний бізнес, який для нього неймовірно важливий. Все це виглядає нестандартно і неоднозначно на тлі помітного скорочення м'яса в Німеччині.

Звичайно ж, мета такого оригінального оформлення, - залучення туристів зі всього світу. Бебелю вже вдалося її досягти. Готель є унікальним у своєму роді, він заманює мандрівників з усього світу. Його вже відвідали сотні туристів з різних країн.

Клаус розповів про задум:

"Вурст" – тобто ковбаса – це найбільш відоме слово за кордоном. Я кажу "вурст" та в англомовних країнах, і в Сполучених Штатах америки і навіть спілкуючись з клієнтами з Азії. Це саме те слово, яке не потребує перекладу".

Варто відзначити, що публіка сприйняла новину про відкриття готелю неоднозначно. Але Бебель був готовий до цього:

"Мої клієнти діляться на дві категорії: одні в захваті і вважають, що це круто, а інші більше ніколи не повернуться в готель".

Для любителів м'яса це чудовий тематичний готель, для вегетаріанців – ковбасний кошмар.

"Знай.uа" вже писав про швейцарський гостьовий будинок, розташований в печері

Читайте також: жінка 27 років дотримується незвичайного раціону

Нагадаємо: дівчину вкусив павук, і вона зрозуміла, що більше не може бути веганом