Буває так, що ви всі працюєте, але гроші постійно кудись витікають. Можливо причина в тому, що ви неправильно звертаєтеся з гаманцем. Зверніть увагу на правила фен-шуй, які допоможуть залучити грошову удачу у ваше життя.

Можна використовувати чужий гаманець

Термін служби гаманця – 2-3 роки. Після цього часу він вже не утримує гроші і навпаки, старий гаманець буде сприяти постійним витратам. Не можна використовувати знайдений або старий гаманець. Він може перенести на вас невдачі попереднього власника.

Можна зберігати квитанції та рахунки

Звичка зберігати чеки, квитанції і неоплачені рахунки в гаманці, щоб вони не загубилися. Однак це шкідливо з точки зору фен-шуй. Вони створюють енергетичні перешкоди і втягують власника на постійні борги.

Популярні новини зараз

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Правильний колір гаманця

Найбільш сприятливі для гаманця фахівці з фен-шуй вважають землі кольори (коричневий, жовтий, помаранчевий, золотий, сріблястий або чорний).

Активний червоний колір привертає грошову енергію. Також процвітання і багатства допомагає зелений колір.

не Можна дарувати старий гаманець

У разі, якщо гаманець вам набрид, порвався або забруднився, його не можна дарувати або віддавати комусь. Просто викиньте його. Інакше за ним до іншого підуть і ваші гроші.

Важливо підтримувати в гаманці порядок

Купюри в гаманці повинні лежати рівно і розкладені від великих до дрібних. Не суньте здачу як попало, можете відлякати удачу.

Нагадаємо, правила для залучення багатства. Слідуйте цим простим правилам і будете жити в достатку.

Як повідомляв Знай. ua, ось чому не варто ділитися планами на майбутнє. Бог допомагає знайти вірне рішення і шлях в житті.

Знай. ua писав, що потужний даоський ритуал, здатний позбавити тебе від усіх проблем. Цей ритуал допоможе тобі круто змінити життя.