Кожен хоче, щоб у його домі панував мир та злагода, рідні були здоровими та водились гроші, повідомляє 7day. Для цього люди часто звертаються до різних магічних ритуалів та вірять забобонам. Щоб в будинку була гарна енергетика, варто дотримуватися певних правил та позбутися деяких речей, які притягують бідність та невдачу.

Що саме варто викинути з будинку?

Кактус

Так-так, ця колюча рослина, за словами фахівців з фен-шуй, наповнює в дім негативною енергетикою. Винятком можуть бути троянди з шипами.

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Зеленська у день народження чоловіка показала несподіване фото: "Коханий"

Спітнілий Добкін потролив Зеленського в День народження: "50 в паспорті, 43 в душі"

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

Мертві квіти

Засохлі рослини, або мертві вазони також не найкращі речі, які повинні знаходитися у приміщення, де ви живете. Якщо рослину не можна повернути до життя, її потрібно винести.

Зелений колір

Перш, ніж ви почнете фарбувати стіни в своєму будинку в різні відтінки зеленого, знайте, що в Сполученому Королівстві і в США це вважається нещасливим знаком. Все завдяки вченому, який використовував миш'як для створення зелених шпалер, які при контакті з рідиною випускали отруйні пари.

Крісло-гойдалка

Ірландці вважають, що порожнє крісло-качалка - це запрошення злих духів в свій будинок. Нехай краще на ньому завжди щось лежить. Якщо ж воно раптом саме захиталося, то пізно, духи вже в вашому домі.

Старий календар

Вже давно настав час зняти старий календар зі стіни. Згідно з багатьма повір'ями, постійно бачити неправильний рік, місяць або день - це зайве нагадування про минулому часі, що, в свою чергу, негативно впливає на ваше життя, і навіть може її скоротити.

Чорні двері

За фен-шуй чорні двері, що виходять на південь, схід або захід запрошують до хати невдачу. Однак, це не стосується чорних дверей, що дивляться на північ.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", що потрібно робити різним знакам Зодіаку, щоб гроші притягувалися, як магнітом. Астрологи розкрили секрет, кому з представників різних знаків Зодіаку слід діяти, щоб примножити гроші.