Іноді необхідно перевірити те, що здається добрим, і придивитися уважніше до того, що здається поганим. У цьому огляді кілька знаків Зодіаку, які з більшою ймовірністю можуть помилитися у виборі друзів і партнерів. 

Рак

Рак мусить навчиться дружити зі своєю інтуїцією, інакше може наробити багато помилок. Варто упускати потрібних людей і зачаровуватися не тими. Рак багато думає про відносини, фіксує свою увагу на те, як до нього ставляться. Він буває наївним у сприйнятті людей. Його досить легко розташувати до себе, показавши душевність, слабкість і щирість, але також просто відштовхнути строгістю і напористістю - навіть коли вони проявлені до місця. Раки чутливі до тонкощів спілкування: інтонацій, жестів, погляду.

Риби

Схильні робити висновки, ґрунтуючись на душевних поривах. Позитивну ситуацію вони можуть вважати негативною, спираючись на свої внутрішні відчуття, які часто не так просто пояснити. А хворобливу ситуацію Риби цілком можуть "домальовувати" в уяві до позитивної. Те ж саме може бути відносно людей. Щиросерді Риби можуть не розпізнати погані риси. Маючи симпатію до людини, вони схильні виправдовувати її навіть в критичних випадках і вважати, що все в порядку. Приміром, Риби можуть не усвідомлювати, що їх оточення тягне їх на дно.

Овен

Овен може помилятися стосовно оцінки інших, адже часто ґрунтується на своєму першому враженні. Часто йому не хочеться розглядати контекст, заглиблюватися в причину якого-небудь явища і вже тим більше чекати, щоб побачити, "що там є ще". Якщо Овну подобається - подобається, якщо ні - він не витрачає на це час і відразу відкидає. Іноді це допомагає йому не "грузнути" у незрозумілих ситуаціях та відносинах. 

Лев

Як і Раку, Леву притаманні якості дитини. Його досить легко розташувати до себе, особливо якщо сказати Леву про його важливість і незамінність. Це може бути "среднячкова" безперспективна робота, куди Лева заманили розповідями про престиж і велику місію, і будь-яка інша сфера - якщо Лев дозволив собі бути обдуреними.

Діва

Надто уважна до дрібниць. Це добре і погано одночасно. Але в контексті людських взаємин, де варто бути об'єктивним і терпимим, Діва може робити поспішні висновки, грунтуючись на якихось деталях, які особисто їй здаються значущими. В одних випадках через це вона виглядає дуже розбірливою. 

Нагадаємо, Поради астрологів для всіх знаків Зодіаку: як подолати апатію і лінь до приходу весни

Як раніше повідомляв "Знай.uаГороскоп любові на лютий від переможця Битви екстрасенсів: кому пощастить в амурних справах

Також Знай.ua" писав про те, що Сильні і незалежні знаки Зодіаку: вони вперті, керують вами маніпулюють