Душа є джерелом вічної молодості, навіть коли особа покривають зморшки. Далеко не всі люди почувають себе на той вік, який зазначений у паспорті. Астрологи упевнені, що деяким знака Зодіаку вдається зберегти душевну молодість краще за інших.

СТРІЛЕЦЬ в принципі не може подорослішати. У них вічна тяга до пригод, змін і подорожей. Це є частиною їх особистості, так що і в старості вони будуть залишатися такими ж невгамовними. У них завжди повно енергії і життєві сил.

ЛЕВИ з віком трохи сповільнюються, однак схильність до оригінальних вчинків і молодість душі завжди з ними. Вони завжди будуть хотіти любити і не тільки себе. Вони до старості будуть шукати захоплення в очах оточуючих і заради цього вони можуть йти на дивні й екстравагантні вчинки.

ОВНАМ просто ніколи старіти. Вони все сприймають, як битву, а постаріти для них означає програти битву віком. Овни готові піти на що завгодно, щоб перемогти і до самої старості зберігають бадьорість, запальність і оптимізм.

ДІВИ з роками можуть стати більш обережними, проникливими й успішними, але по суті залишаються такими ж, як у молодості.

РАКИ не змінюються, тому це втомлює і складно для них в моральному плані. Однак за цією молодістю душі нерідко ховається вразливість, підвищена чутливість і гостре небажання розбиратися з проблемами, які прямо їх не стосуються.

РИБИ зберігають з молодості деякі риси характеру. Часто це інфантилізм і примхливість. Тобто до глибокої сивини у них залишається дитяче сприйняття світу.

Нагадаємо, доленосні рішення і зустрічі: цим знакам Зодіаку пощастить у лютому. Для деяких знаків Зодіаку настає період змін.

Як повідомляв Знай. ua, перед смертю відомий маг побачила долю всіх знаків Зодіаку в 2019.

 Знай. ua писав, що астрологи назвали найбільш влюбливі знаки Зодіаку: з ними не побудуєш міцну сім'ю. Ці знаки Зодіаку змінюють коханих, як рукавички.