У світі спостерігаються стрімкі кліматичні зміни. Через це майбутнє покоління побачить світ зовсім не таким, яким він є зараз.

Сьогоднішній клімат зміститься на північ приблизно на 800 кілометрів. Про це повідомили фахівці Центру екологічних наук при Університеті штату Північна Кароліна і Університету Меріленд.

Експерти розповіли про створення клімато-аналогового мапування. Воно було застосоване до 540 міст Північної Америки. Мета цього проекту – визначити зміни вологості повітря і температури до 2080 року. Для цього дослідники вивчили кількість опадів, а також максимальні і мінімальні річні температури.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька після розлучення знайшла собі розраду: "Далі буде ще цікавіше"

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Показати ще

Результати експерименту показали, що клімат багатьох регіонів із звичних умов зміниться. Західні та центральні штати просто-напросто перетворяться на пустелю. А у Філадельфії, Нью-Йорку та Бостоні будуть умови, які зараз характерні для вологих субтропіків. Навіть, якщо вплив людини на атмосферу знизиться, усіх очікують серйозні і глобальні зміни.

Демографічні сплески та інфраструктура, яка постійно старіє, перешкоджають скоординованості умов щодо адаптації до зміни клімату. Тому дослідники враховують безліч факторів. Вони прогнозують додаткові фактори стресу. Маються на увазі підвищення рівня моря, додаткове потепління і різні екстремальні події.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: великий хаос поглине світ: вчені озвучили терміни непередбачуваних змін на Землі. Танення льодів може викликати екстремальні зміни погодних умов і спровокувати непередбачувані зміни температури по всьому світу, що призведе до кліматичного хаосу на планеті

Читайте також: дослідники наткнулися на останки короля Антарктиди. Ця країна, як і морське дно, — одне з таких місць на Землі, де наука все ще перебуває на ранніх стадіях дослідження

Нагадаємо: від чого залежить сила цунамі, вчені дали катастрофічний прогноз. Якщо так піде і далі, суші може не залишитися зовсім