Ви, напевно, помічали, що у певних людей логіка – далеко не найсильніша сторона. Однак їх ніяк не можна назвати дурними. Вони чудово орієнтуються в житті, вирішують складні завдання, приймають правильні рішення, і роблять безпомилкові висновки, знаючи мінімальну кількість фактів. Справа в їх интуїції, а за останніми дослідженнями астрологів – ще й у знаку Зодіаку.

Так звана «Водна трійця» - Рак, Скорпіон, Риби – володіє надзвичайно розвиненим «шостим почуттям». Якщо вони підсилюють цей дар всіма доступними способами, то стають практично екстрасенсами.

Риби

Риби - знак делікатної душевної організації, відрізняється потужною містичною інтуїцією. Вони часто діють за натхненням, ніби сама доля направляє їх у потрібне русло. За рахунок цієї особливості чоловіки-Риби легко обростають корисними знайомствами і відрізняються дивним розумінням життя, хоч і не завжди знають, що з цими знаннями робити. Що до жінок-Риб, їх рівень інтуїції перевершує чоловічий настільки, що оточуючі часом починають підозрювати їх у ясновидінні.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Скорпіон

Добре розвинена інтуїція і у Скорпіонів. Але, на відміну від Риб, їх «шосте почуття» - суто практичного спрямування. «Я просто знаю, і все», - ось що часто можна почути від Скорпіона. Все, що приходить в голову по натхненню, представники цього знака звертають собі на користь. Жінка-Скорпіон часто вже після першого побачення може сказати, чекає її майбутнє з цією людиною; вона може передбачити чужі слова і вчинки. Та й Чоловік-Скорпіон навряд чи помилиться при прогнозуванні подій. Часто буває, що Скорпіон говорить що-небудь заради жарту, і незабаром його слова збуваються, так що прислухайтеся до того, що кажуть ваші друзі-Скорпіони.

Рак

Рак, який знаходиться під захистом Місяця, в принципі знак незвичайний, схильний до містицизму. Представники першого водяного знака - эмпаты, які тонко відчувають чужу душу аж до найдрібніших деталей, від чого і є хорошими співрозмовниками. Жінки-Раки часто виступають у ролі «жилетки» для засмучених знайомих, тому що можуть не тільки вислухати, але і дати корисну пораду, який їм пошле сама Всесвіт. Цю особливість легко обернути і в іншу сторону - Рак здатний розгледіти глибинні мотиви людини і виявити будь-яку фальш.

Нагадаємо, бачить вас наскрізь: які знаки Зодіаку гірше рентгена.

Напомним астрологи поділилися точним гороскопом на тиждень.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на Землю лине астероїд жахливих габаритів. "Знай.uа" писав, названі найгірші керівники за знаком Зодіаку.