Вчені по всьому світу деякий час тому почали бити на сполох через наближення кінця світу. На Землі повинен був настати Апокаліпсис 23 лютого. Експерти вважали, що шансів немає ні у кого – на планеті вимре все живе. Нещадна планета під назвою Нібіру повинна була знищити людство в результаті жахливого зіткнення. На щастя, всі біди і катастрофи обійшли Землю стороною, і Апокаліпсис все-таки не відбувся.

Але уфологи категорично не хочуть визнавати свою помилку. Вони переконані, що прибульці не змиряться з поразкою. І гуманоїди зараз активно працюють над створенням нової Нібіру.

Виявилося, що експерти не такі вже й далекі від істини. Дослідники зафіксували скупчення пилу і льоду на околиці Сонячної системи і прийшли до висновку, що це майбутня протопланета. Вони відзначили, що від пилових утворень і звичайної маси скупчення криги за Нептуном відрізняється підвищеною щільністю. Виникло це скупчення відносно недавно.

Судячи з усього, прибульці передбачали, що траєкторія таємничої Нібіру зміниться, і зіткнення з Землею все ж не станеться. Тому вони почали розробляти запасний план по знищенню Блакитної планети. Якщо вірити прогнозам, друга Нібіру буде в кілька разів більше першою.

Навіть якщо друга спроба виявиться вдалою, у Землі є ще декілька тисяч або навіть мільйонів років фори. І це навіть якщо інопланетяни поквапляться, і незабаром створять нову планету-вбивцю.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: Нібіру влаштує Землі справжнє пекло, названа нова дата апокаліпсису. Планета Х зіткнеться з Землею

Читайте також: реальний монстр з космосу мчить до Землі: переживати почали навіть скептики. Астероїд 2018ХВ4 може знищити людство. Він мчить до нашої планети зі швидкістю 48 тисяч кілометрів на годину

Як повідомлялося, Біблійне пророцтво про кінець світу, Земля б'ється в конвульсіях. "Війна Гога і Магога" завершиться апокаліпсисом, про це було відомо тисячі років тому