Вчені з різних куточків світу переконані, що від таємничої планети Нібіру виходить реальна небезпека, яка дійсно загрожує Землі. Багато експертів вважають, що таємнича Планета Х має рухається по циклічній траєкторії. Вона мандрує прямо через Сонячну систему.

Зовсім недавно дослідники розповіли про новий і неймовірно жахливий сценарії кінця світу. Навіть якщо вбивча Нібіру не зіткнеться із Землею, людство може загинути. Це станеться, якщо відбудеться зіткнення Планети Х і Сонця. В результаті Земля повністю може втратити озонового шару.

Багато вчених вважають, що Нібіру – небезпечний об'єкт, температура поверхні якого сягає тисячі градусів за Цельсієм. Розміри цієї нещадної планети практично такі ж, як і в Юпітера.

Популярні новини зараз

"Щасливі батьки" Дан Балан і Тіна Кароль здивували фотографією з дитячим візочком: "Ти подарувала маленьку себе”

Зраджена Тарзаном Наташа Корольова виставила тіло напоказ: "Роздягнуся догола"

Сусіди Алли Пугачової висловилися про зіркове подружжя: "Дурні і п'яниці!"

Кравець з "Кварталу 95" відзначила 18-ту річницю весілля: як виглядала подружка Зеленського у молодості

Показати ще

За останніми даними, розпечені гази можуть притягнути Нібіру до Сонця за рахунок її гравітаційного впливу. В результаті через колосальні температури ядерного синтезу в світилі нові запаси палива моментальної будуть знищені. Це стане причиною неймовірного спалаху. Що є неймовірно небезпечним для Блакитної планети.

Експерти не виключають, що озоновий слот, який захищає людство від ультрафіолетової радіації, просто може не витримати такого удару. Після цього Земля перетвориться на справжнє пекло, і вже не буде придатною для життя.

Раніше "Знай.uа" писав: з'явився жорстокий сценарій Апокаліпсису. Кінець світу відбудеться за лічені секунди. До Землі летить астероїд-вбивця, який знищить абсолютно все

Читайте також: земляни отримали страшний сигнал з космосу. Гуманоїди повідомили про свої наміри знищити все живе на Землі. Вони знищать людей, тварин, риб і комах за добу, а потім захоплять нашу планету

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: інопланетяни використовують вбивчу планету Нібіру для знищення людства, вже є докази. Прибульці замаскували Нібіру під Місяць, але у них нічого не вийшло