Апокаліпсис на Землі відбудеться 10 червня 2307 року. Людству не вдасться уникнути кінця світу ні за яких обставин.

Про це розповів північноамериканський містик, який називає себе Арістиллом. Він здобув популярність завдяки тому, що одним з перших передбачив перемогу Дональда Трампа на виборах у Сполучених Штатах Америки. Крім того, він передрік Brexit у Великобританії, а також передбачав потужні цунамі і руйнівні землетруси на острові Сулавесі в 2018 році. Судячи з усього, псевдонім провидця є відсиланням до давньогрецького астронома Аристиллу Самосскому.

Арістилл не зміг описати деталі того, як саме станеться Апокаліпсис. Він повідомив, що йому нібито приснився страхітливий віщий сон. Чоловік побачив, як цілий світ миттєво занурився в пітьму. Після цього все людство на Землі загинуло. Провісник точно не знає, яка ж причина Апокаліпсису. Можливо, це буде падіння гігантського метеорита, глобальна техногенна катастрофа або ядерна війна.

Уфологи переконані, що до Землі рухається вбивча планета Нібіру. За однією з версій, вона нападе на людство вже 8 березня. Арістилл цю версію не підтримує.

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 14 грудня: роман між Тіною Кароль та Даном Баланом, траур Зеленського та "магія" АТБ

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Соколова виявила дещо дивне у справі Шеремета, журналістка зробила різку заяву

Показати ще

Він вважає, що Судний день настане через 288 років. У людства практично немає шансів на виживання. Але за довгі роки все може змінитися. Не варто виключати реінкарнацію або колонізацію якої-небудь планети.

Варто відзначити, що загадковий американський провидець відмовляється розкривати світовій громадськості свою особистість. Він озвучує свої передбачення виключно інкогніто в мережі. Чоловік ділиться різної цікавою інформацією та своїми здогадками з користувачами.

Багато поставилися до заяви Аристилла скептично. Через 288 років вже нікого з нині живучих людей не буде в живих. Тому якщо передбачення американця і не збудеться, то і питати вже буде не з кого.

"Знай.uа" вже писав про біблійне пророцтво про кінець світу

Читайте також: астролог розповів, як станеться кінець світу

Як повідомлялося, Нібіру остаточно знищить Землю 8 березня