У мережі з'явилося шокуюче відео, яке є одним із найбільш вражаючих і яскравих доказів існування інопланетного життя. Ролик був знятий з борту літака, що летить.

Автором відео став пасажир літаку. Під час польоту 8 березня він несподівано побачив в ілюмінаторі таємничий дископодібний об'єкт металевого кольору. Верхня частина тарілки сяє на сонці, а нижня частина вкрита тінню. Лінія світла пряма і досить чітка. Здивований і наляканий чоловік зняв побачене на камеру свого смартфона. Ролик з НЛО очевидець опублікував в Інтернеті.

Автор відео – не єдиний, хто бачив загадковий літальний об'єкт. Інопланетна тарілка була помічена багатьма пасажирами. Жоден з них не зміг знайти розумне і раціональне пояснення того, що це ха об'єкт, і що взагалі відбувається. Деякі пасажири літака навіть почали переживати, що прибульці переслідують лайнер. Але незабаром літаючий об'єкт просто зник. Такого не очікував ніхто. Пілоти, які керували літаком, розповіли, що не побачили нічого незвичайного.

Ролик стрімко набирає популярності в мережі. Він привернув увагу користувачів зі всього світу. Багато користувачів приголомшені і здивовані. Знайшлись і скептики, які заявили, що це зовсім не НЛО, а хмара незвичайної форми або навіть плямочка на ілюмінаторі.

Ролик привернув увагу уфологів. Вони переконані, що виявлений об'єкт – це дійсно НЛО. Ні в якому разі не можна говорити, що це звичайна хмара або блик в об'єктиві камери.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: у США помітили 12 літаючих об'єктів, прибульці наступають. Вогні схожі на один величезний корабель або безліч маленьких

Читайте також: У США з'явиться нова спеціальність, студентів навчать пошуку інопланетян. Вони разом з викладачами зможуть відповісти на питання, що цікавлять мільйони людей

Нагадаємо: інопланетяни проводять досліди над людьми, базу приховували багато років, ми в небезпеці. Уфолог зробив шокуючу заяву про діяльність прибульців у секретній лабораторії