Енергетичний вампіризм – річ вже досить відома і поширена, щоб ставитися до неї скептично. Хто з нас не відчував на собі дію вампіра, який своєю поведінкою, словом чи якими діями змушує нас відчувати себе пригнічено і втомлено, як ніби хтось випив із нас всю позитивну енергію.

Виявляється, кожен з знаків Зодіаку може стати своєрідним вампіром, але є знаки, які найчастіше живляться енергією інших, свідомо чи несвідомо, викликаючи в інших людях почуття пригніченості, знижуючи їх самооцінку.

Серед вампірів можна виділити 2 основних типи:

Вампіри-нарциси

В основному до них відносяться ті, хто народився під Вогняними знаками: ОВНИ, ЛЕВИ, СТРІЛЬЦІ.

В цій трійці найбільш небезпечними, так званими «токсичними» людьми, часто є представники знаку ЛЕВА. Вони вміють демонструвати себе і свої здібності, але роблять це часом настільки нав'язливо, що створюється враження, що це не людина, перед вами БОГ власною персоною.

ЛЕВИ частенько намагаються продемонструвати, що вони краще за вас або кого б то не було, тим самим доводячи вам це. У підсумку, у вас складається відчуття неповноцінності, ви починаєте переживати, страждати, у вас псується настрій, і ви впадаєте в серйозну зневіру.

ОВНИ і СТРІЛЬЦІ в даному випадку не настільки небезпечні, але все ж теж деколи мають здібності вампірити. Наприклад, СТРІЛЬЦІ часто перебільшують реальний стан справ, створюючи нереальну картину того що відбувається.

Люди навколо них вірять в небилиці і драматизм ситуації, адже проблема здається настільки серйозною! У підсумку вони дають свою дорогоцінну енергію вампірові, щоб його підтримати і заспокоїти, а він, у свою чергу, тихо радіє, що зумів так все геніально провернути!

ОВНИ мало схожі на вампірів, вони занадто прямі і чесні, і, швидше, інші люди здатні вампірити на них, адже в ОВНА стільки енергії, яку він готовий розбазарювати фактично безкоштовно, він дуже довірливий!

Як захиститися від цих вампірів? Якщо вас намагається атакувати вампір-нарцис, думайте про себе, а не про нього. Вампірові тільки й треба, щоб відчувати вашу увагу і захоплення, щоб поставити себе вище за вас. Коли ви усвідомлюєте, що нічим не гірше, а може бути, навіть краще, вашу броню не зможе пробити його самозакоханість.

Вампіри-контролери

Це, звичайно, представники знаку Землі: ТЕЛЬЦІ, ДІВИ і КОЗЕРОГИ. Ці знаки люблять все контролювати та навчати інших. Вони всіляко намагаються показати, наскільки вони правильно живуть.

Вони завжди краще знають, як і що робити, щоб щось отримати. Також вони не проти покритикувати інших, чим викликають сильне обурення або падіння самооцінки у протилежної сторони. Це і є їх підживлення. Чим більш правим він виглядає в ваших очах, тим більше енергії він з вас смокче.

КОЗЕРІГ. Найнебезпечніший з цієї трійці. Він завжди все знає і вміє краще за інших, рідко слідує чиїмось порадам, сам роздає поради направо і наліво і слідкує, щоб все йшло саме так, як він вважає за потрібне. У результаті інші починають відчувати себе погано, нервують, у них падає самооцінка.

ДІВА. Цей вампір - найбільший критик усього Зодіаку. Він любить критикувати все – від вашої зовнішності в конкретний день, до вашого життєвого вибору. Якщо він діє особливо напористо, вибирає ті проблеми, які найбільше турбують людину.

Замість того, щоб допомогти йому з ними розібратися, пиляє і критикує його дії.

Часто ДІВАМИ-вампірами є недбалі чоловіки, які критикують своїх бідних жінок, знижуючи їх самооцінку до мінімальної висоти. Дружини також часто критикують чоловіків, проте в цьому випадку далеко не всі чоловіки піддаються вампиризму і страждають з цього приводу.

ТЕЛЬЦІ. Представники цих знаків можуть мати всі перелічені вище риси, але вони не дуже небезпечні в порівнянні з попередніми знаками.

Як захиститися від цих вампірів? Поряд з вампіром-контролером важко мати свою думку і висловлювати її, оскільки ваші слова будуть пропускати повз вуха, або ще гірше – будуть критикувати. Тому варто сприймати таку ситуацію філософськи, не нервувати, не намагатися занадто напирати, а просто спокійно знайти аргументи, які доводять вашу правоту, зі спокійним серцем їх висловити, а потім йти своєю дорогою і робити по-своєму. Варто усвідомити, що ви теж можете бути праві, і те, що він впирається рогами і не хоче це визнавати – це його проблеми.

Нагадаємоастрологи проаналізували, як любить кожен знак Зодіаку.

Як повідомляв портал Знай.uа, астрологи розповіли, що чекає на кожного знака Зодіаку в найближчі 7 років.

Також портал Знай.uа писав, яким знакам Зодіаку зраджують найчастіше.