Руни - це писемність стародавніх германців. Вживалися з I-II по XII століття на території сучасних Данії, Швеції і Норвегії, по X-XIII століття в Ісландії і Гренландії, а в шведській провінції Даларна - аж до XIX століття. Руни (символи) висікалися або вирізалися на камені, металі, дереві, кості. Вони мають специфічну незграбну форму, пристосовану для вирізання. Сьогодні руни використовуються виключно як містичні символи для ворожіння. Виберіть руну і читайте передбачення, інформує Ukr.Media.

Перша

Це руна пророкує безпеку, стабільність, процвітання і багатство. Вона говорить про те, що нарешті прийшла пора збирати врожай і насолоджуватися плодами своїх зусиль. І це стосується не тільки матеріальної сфери. Також і духовної. Ви скоро зрозумієте, що дуже важливо дбати про своє життя. Це відкриття повністю оновить вас!

Друга

Популярні новини зараз
Злетіла у повітря база елітних вагнерівців у Попасній: подейкують, що утилізовано самого Пригожина Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст Головне за ніч, 14 серпня: трагедія Анджеліни Джолі, зарплата 400 гривень, розцінки на окупантів та сувора правда Цибульської
Показати ще

Ця стародавня руна пророкує швидкість, зміни і свободу волі. Знаємо, поки зміни ще не торкнулися вашого життя, але чекати цього залишилося недовго. Однак не хвилюйтеся. Навчіться любити і цінувати своє життя в новому і швидкому темпі. Вам сподобається. Вас чекають нові горизонти, нові подорожі, досвід і можливості.

Третя

Ця сильна руна пророкує успіх, силу, здоров'я і довголіття. Те, що ви її вибрали, означає, що те, про що ви мріяли дуже давно, збувається. Ви будете прогресувати в таких сферах життя, як духовна і емоційна. А також дізнаєтеся, що весь цей час ви були правими щодо того суперечливого питання!

Четверта

Ця руна віщує деякі серйозні проблеми, але Вища Сила вбереже вас. Так, буде важко. Буде справжній шторм. Але ваш, нехай і маленький човник витримає його.

П'ята

Це руна дарування. І вона показує, що ви будете і щось давати, і щось приймати. Також вона показує прогрес у спілкуванні з іншими людьми. Ви будете відкрито піклуватися про людей і ділитися своїми знаннями. Незабаром відбудеться справжній прорив. Чому? Тому що ви дивно турботлива і добра людина.

Шоста

Вибір цієї дивовижної і впливовою руни говорить про те, що на вас чекає неймовірна духовна подорож, під час якої ви дуже виростите, як особистість. А також побачите новий початок. Смуток, який довго мучив вас - піде. Ви пізнаете життя з його найяскравіших сторін. Любові і надії, нової енергії і щастя - просто жити!

Напомним, мы рассказывали про лучшие гадания на Татьянин день.

Ранее портал "Знай.ua" сообщал гадания на Старый Новый год, приносящие успех.

Также портал Знай.ua" писал, о чем расскажет дата рождения и имя.