Співробітники заповідника Мала Мала опублікували знімки справжнього рожевого
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУнікальний малюк вже підкорив серця сотні відвідувачів національного парку й помітно виділяється серед своїх величезних сірих родичів, пише
Рожевому дитинчаті всього три тижні, але він вже щосили вивчає світ і схоже скоро почне усвідомлювати свою незвичайну особливість від надлишку уваги, вважають співробітники заповідника.
Як пояснив рейнджер сафарі-заповіднику Тім Янсен ван Вурен (Tim Jansen van Vuuuren), який опублікував знімки малюка, рідкісне забарвлення викликано лейкізмом — станом, що призводить до часткової втрати пігментації шкіри. Лейкізм не слід плутати з альбінізмом.
"Це генетичне захворювання, яке буде впливати на все його життя. Безсумнівно, одна з найцікавіших речей, які я бачив в дикій природі", — заявляє фахівець.
Поки маленький рожевий слоненя починає освоювати і вивчати світ навколо, дослідники з Унівеситету Кінкі настирливо працюють над тим, що воскресити його далеких вимерлих предків — косматих мамонтів.
Зокрема, японські вчені експериментують над клітинами косматого мамута, який помер 28 000 років тому, щоб оживити їх. Для цього дослідники впровадили їх в організм мишей.
Ядра, взяті з добре збереженого зразка дитинча мамонта, виявленого в сибірській вічній мерзлоті в 2011 році, показали суттєві біологічні реакції, необхідні для ділення клітин.
Проте, на жаль, жодне з них не справило поділ клітин, необхідне для відродження мамонта.
"Наше дослідження показало, що, незважаючи на минулі роки, клітинна активність все ще може бути відновлена", — пояснив Кей Міямото, член команди Університету Кінкі.
Нагадаємо, палеонтологи викрили головний міф про динозаврів
Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені знайшли дивного монстра в обладунках.
Також "Знай.uа" писав, 10 древніх істот, які все ще існують.