53-річна жінка поділилася відчуттями про процес старіння та зміну світосприйняття людини з плином часу.

Про це повідомляє UkraineReads.

Старіння – крута подія

Першу половину життя я вела нерівну боротьбу за вічну молодість. І старіння перемогло. Для чого я так марно витрачала життя? Потрібно було відразу визнати реальність і насолоджуватися життям? Все дарма.

Популярні новини зараз

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

Показати ще

Всі роки я надягала маску іншої особистості: комунікабельної, без комплексів і сеkсуально розкріпаченої, більш стильної і молодої. Зафарбовування сивини, розглядання кожної складочки тіла на предмет зайвого жиру, “відпрацювання” з’їденого пиріжка – це лише початок списку щоденного марафону краси і молодості. І тепер я кажу собі – стоп.

Два роки тому я стала носити зачіску свого природного кольору. Мої пріоритети в харчуванні – смачно і повноцінно. 10 кіло, які не шкодять здоров’ю, з тих пір набрала, і мені все одно.

Мовчати мені чи ні

Якщо у мене є думка, я висловлю його без страху бути неправильно зрозумілою і вже точно без оглядки на те, що про мене подумають оточуючі. Це їх право думати і їх відповідальність – не моя. Якщо хто-небудь дозволив в мою адресу шпильки і хамство без очевидних на те причин, я не буду стояти і думати, де я завинила.

Піддаватися слабкостям чи ні

Хто сказав, що це слабкість? А реалізувати бажання ніхто не забороняв. Я не соромлюся слухати Ріанну і підспівувати їй. З’їсти улюблений кекс темної ночі, якщо душа того бажає зовсім не соромно. І сімдесят разів переглядати “Легенди осені” і ревіти на одних і тих же сценах.

Виправдовуватися за безлад в будинку

Я служницею не наймалася, щоб постійно забиратися. Це мій будинок, і критерії чистоти я вибираю для нього сама. Буде настрій – приберіть.

Накопичувати мотлох чи ні

Я позбулася понять “на потім” і “раптом знадобиться”. Якщо в даний момент я не знаю, чим мені ця річ корисна, її місце – на смітнику.

Бути вічною оптимісткою чи ні

Я не збираюся витрачати дорогоцінний час на пошуки чогось хорошого в гнилій людині. Не для того я живу, щоб мішки з лайном перебирати. Крапка.

"Прислухайтеся до своїх бажань. Виберіть тільки те, що робить вас щасливою, а не “потрібно”, “так завжди було”, “мораль не дозволяє”, - резюмувала щаслива жінка.

Нагадаємо, популярна американська радіоведуча розповіла, як зробити будь-яку розмову приємною.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в мережі опублікували умилительную нарізку відеокадрів, на яких собаки зустрічають своїх господарів після довгої розлуки.

Також Знай.ua писав про те, що планетарний катаклізм незабаром накриє всю планету.