Екс-учасниця шоу "Холостяк-9" Юлія в інтерв'ю розповіла про враження від шоу і те, якої думки залишилась про головного героя проекту Микиту Добриніна і як вона покидала телешоу.

"Я відразу помітила, що Микита усміхнений. Але зовнішність може бути оманлива, завжди слід придивитися. Іноді вирішує харизма і наповненість. Насправді я вважаю, що чоловіка фарбують вчинки і ставлення до жінки, а це розгледіти при першій зустрічі не дуже-то й легко", - зазначила 24-річна художниця з Дніпра Юлія.

Юлія зазначила, що Микиту дуже сильно злила закритість, невпевненість і нещирість дівчат. Такі думки холостяк висловив Юлі при прощанні.
"Я спокійно ставлюся до сексу. Це частина нашого життя і невід'ємна частина відносин. Так що, з мого боку, ніякої провокації не було", - зазначила Юлія.

Також вона сказала про подарунок головному героєві на початку їхнього знайомства - унікальна картина на власній сукні.
"Це стосувалося і Микити, і дівчат. Хоча, як тепер розумію, що це було нерозумно. Якби мені знову довелося пройти випробування першою вечіркою, я розслабилася б і просто кайфонула від процесу. Але складно стійко витримати зйомку, яка триває більше доби. Добре, хоч туфлі були зручні і вдалося подрімати хвилин двадцять на тих стільцях, де Холостяк спілкувався з дівчатами наодинці", - розповіла Юлія.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще
Дівчина розповіла, що найскладнішим для неї видався день прощання і перша вечірка. Каже, що дуже хвилювалась, а тому періодично грубіянила іншим учасницям.
Також "Знай.ua" писав, що колишній "холостяк" Іраклі Макацарія опублікував кілька фотографій з цього побачення і пояснив шанувальникам, що це був благодійний захід.