Загадкові кола на полях час від часу з'являються в різних куточках планети. Їх вважають знаками інопланетян. Неймовірно, але щось подібне з'явилося на озері у Китаї.

12 квітня місцеві жителі виявили на південній стороні озера Цинхай таємничу постать. Її виникнення ніхто не може пояснити. В шоці абсолютно всі: і старожили, і вчені, які вперше зіткнулися з цим дивом природи.

Таємничі кола

Фігура досить велика – її діаметр досягає 100 метрів. Залишається невідомим те, як вона тут з'вилася, що позначає це послання, і від кого воно. Скептики можуть подумати, що його створили звичайні люди заради жарту. Експерти відкинули цю версію. Адже подібний малюнок можна зробити хіба що за допомогою вертольота або іншої авіації. Але в цьому високогірному районі вже давно не були помічені літальні апарати. Можна припустити, що малюнок створили прибульці, але і НЛО тут ніхто не бачив. Тому походження таємничих кіл залишається справжньою загадкою.

Озеро Цинхай

Цинхай – це високогірна солона водойма, яка розташована в однойменному районі на заході Китаю. Вона є найбільшим подібним озером в Центральній Азії після Іссик-Куля. Його площа становить приблизно 4200 кілометрів. Озеро розташоване на висоті 3200 метрів над рівнем океану. Багато хто називає його Кукунором, адже воно займає центральну частину однойменної рівнини. Це тихий район з невеликою населеністю. Тому місцеві навіть уявити не можуть, хто залишив тут настільки таємниче і дивне послання.

Нагадаємо, житель американського штату Мічіган Ендрю Ситсима працював у саду і обрізав сухі гілки на яблунях і виявив загадкові примарні крижані яблука

Як повідомляв портал "Знай.uа", неймовірні і таємничі снігові рулони, які красувалися прямо посеред полів, помітили мешканці Англії. Снігові рулони нагадують тюки сіна, рулети або великі бублики

 "Знай.uа" писав, на снігу виявили таємничі кола, ідеальні візерунки, які неможливо розгледіти із землі