У невеликому американському містечку Хазлхерст, розташованому в штаті Міссісіпі, в кінці 1960-х років сталася дивна історія. На вулицях раптово виник темношкірий хлопчик з пляшкою Кока-коли на голові. На вигляд йому було років десять. Місцеві жителі стверджують: на голові цієї незвичайної дитини весь час стояла порожня пляшка з-під популярного напою і ніколи не падала.

Хазлхерст

Опинившись в Хазхлхерсті, хлопчик почав говорити з усіма, хто зустрічався йому на шляху. Він хотів попередити місцевих про те, що незабаром з містом відбудеться щось справді жахливе. Маленький чужинець налякав жителів містечка. Багато людей обходили його стороною, деякі почали гнати його геть. Незважаючи ні на що, він продовжував ходити вулицями і попереджати людей про майбутню трагедію. Моторошне пророцтво збулося 23 січня 1969 року. На містечко Хазлхерс обрушився руйнівний торнадо. Він забрав життя 29 людей і поранив сотні інших.

Стаття в газеті

До того часу хлопчик вже припинив бродити містом. Він зник так само раптово, як і з'явився. Ніхто не знає, звідки він родом, чи є у нього сім'я і які здібності він мав. За словами старожилів, цей хлопчина не тільки передбачив жахливе стихійне лихо. Він зцілював хворих, читав долі незнайомців і навіть ходив по повітрю. Багато хто впевнений, що це був справжній пророк, якого послав Бог.

Найбільший вплинув хлопчик на чорношкіре населення містечка. Місцеві жителі переходили річку через хиткий небезпечний міст. Одного разу хлопчик з пляшкою на голові повідомив, що покаже їм єдиний правильний спосіб переходити річку. Легенда свідчить, що він наблизився до води і буквально пішов над нею по повітрю. Це шокувало десятки місцевих жителів. Через кілька днів міст звалився. На щастя, ніхто не постраждав.

Торнадо

З часом мешканці містечка почали ставитися до таємничого чужинця набагато краще. Багато хто з них годували його і пропонували місце для ночівлі. Дивно, але пляшка не покидала голову хлопчика навіть під час сну. Можливо, це була "фішка" юного пророка. А можливо, за нею ховався якийсь сенс, який зможе зрозуміти далеко не кожен.

Нагадаємо, пророк провістив майбутнє Землі, планета очиститься, на зміну людству прийдуть янголи

Нагадаємо, відомий екстрасенс розповів, чого чекати в 2019: страшні катаклізми і третя світова. Російський відун підтвердив пророцтва Ванги та Мессінга

Знай.uа розповідав: експерти попередили про те, що через 100 років наша планета перетвориться на гарячу точку, цілі держави будуть стерті з лиця Землі