Виконавець ролі Брана Старка в телевізійному серіалі "Гра престолів" Ісаак Хемпстид-Райт обурився тим, що фанати кіносаги незадоволені сюжетними поворотами останнього, восьмого сезону. Відповідну заяву він висловив в інтерв'ю виданню The Hollywood Reporter.

"Це просто абсурд! Я навіть зрозуміти не можу. Сміх та й годі. Смішно, що люди щиро вважають, ніби можуть просто зажадати інший фінал, раз їм не подобається побачене. Я сприйняв це як образу, хоча і не маю", - розповідає актор.

22-річний актор переконаний, що божевілля Матері Драконів було цілком обґрунтованим, а весь епізод поставлено ідеально.

"Я не вважаю цей сюжетний поворот спробою шокувати глядачів. Думаю, це закономірний розвиток персонажа", - розповідає Ісаак.

Актор Джейкоб Андерсон, який виконав роль Сірого Хробака, підтримав позицію колеги і зазначив, що фанати не повинні вважати серіал своєю власністю.

"Як на мене, це грубо. Я розумію, що фанати вважають серіал своєю власністю, що непогано: раз вони беруть те, що так близько до серця, значить, шоу їм дійсно дорого. Однак я був там, я бачив, з яким трудом знімальна команда працювала над серіалом, і подібна поведінка знецінює їх працю. Це сумно", - зазначає актор.

Нагадаємо, творці Гри престолів продовжать культову історію.

Як повідомляв Знай. ua, мати драконів Емілія Кларк прикрасила популярний глянець в прозорому вбранні.

Знай. ua писав, що фанати знайшли епічність киноляп у фіналі "Гри престолів".