Штатний фотограф телеканалу HBO Хелен Слоан опублікувала свої улюблені фотографії, які робила в процесі зйомок Гри престолів. Крім того, жінка розповіла про деяких історіях, які були пов'язані з ними.

Слоан сама родом з Белфаста, Ірландії. Там вона і проживає в цьому місті проходила основна частина зйомок. Довгий час жінка підробляла в якості фотографа і працювала на низькобюджетних кінопроектах. Ідею про те, щоб подати заявку на шоу HBO їй подав один.

Хелен Слоан виконала чималу роботу і відправила в HBO портфоліо з величезною кількістю своїх робіт в товстій папці з шкіряним плетінням. Однак вона не особливо плекала надію на те, що великий телеканал погодиться взяти на роботу місцевого фотографа.

Слоан зробила десятки тисяч фотографій за весь час роботи над серіалом. Частина фотографій вона випустить у форматі ілюстрованої книги Photography of The Game of Thrones. Вона надійде у продаж в Америці у вересні.

"Гортаючи мільйон фотографій, які були зроблені за десять років, я зрозуміла: Боже, це ж те, про що я буду розповідати до кінця свого життя", - пояснила вона.

Фотограф назвала виконавицю ролі Кейтелин Старк актрисою з великим материнським серцем, яка щодня дивувала своєю добротою і щедрістю.

Так знімали кадри, коли героям серіалу потрібно було перестрибувати перешкоди.

Виконавця ролі Неда Старка Хелен назвала найдобрішим з людей, які в перші дні роботи був до неї не суворий, а по-батьківськи добрий.

Роль сина Дейенеріс насправді зіграла дочка самого фотографа.

Нагадаємо, фанатам показали забавні ляпи і головні рекорди Гри престолів.

Як повідомляв Знай. ua, Емілія Кларк розповіла, чим обернувся для неї фінал "Гри Престолів".

Також Знай. ua писав, що зірка "Ігри престолів" створила дивовижне додаток.