Представляємо вам топ-10 українських дітей-відеоблогеров, канали яких мають мільйонну аудиторію на YouTube.

1. Kids Diana Show 31,1 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $303 тис. $4,8 млн. Відеоблог Діани з Києва, ведеться англійською, у віці 5 років дівчинка займається розпакуванням іграшок, грається, наряджається і фарбується, а так само часто подорожує з братом. Рожители почали знімати блог з 3-х річного віку.

2. Miss Katy 14 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $37 тис. $598 тис. Блог русскояхычного формату, Катерина Федорук шестирічна героїня з Одеси, проживає в Лондоні разом з родиною. Ролики в блозі про іграшки, вбрання й косметику.

3. Mister Max 13,6 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $48 тис. $767 тис. Російськомовний блог восьмирічного Макса Федорука, брат Катерини Федорук (Miss Katy). У його блозі бере участь сестра і батько Андрій.

Популярні новини зараз
"Земля затремтить під ногами": ясновидець Герман побачив точний рік перемоги України Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

4. Ja Alisa 9,4 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $18 тис. $294 тис. Англомовний і російськомовний блог Аліси Роговцевої, дочки вихідців з Донецька Максима і Світлани Роговцевых, на даний момент проживають в Іспанії. У идеороликах Аліса відкриває подарунки і грається

5. Kids Roma Show 7,6 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $34 тис. $542 тис. Англомовний і російськомовний канал старшого брата Діани (Kids Diana Show) Роми якому шість років, у своїх роликах він часто разом з сестрою, розпаковує подарунки, катається на машинках, велосипеда і просто розважається.

6. Dima Kids TV 6,3 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $11 тис. $169 тис. Блог англійською мовою, п'ятирічного Дмитрика з Одеси. Основна тема машинки, якими хлопчик грає в різних ситуаціях.

7. Melliart 5,1 млн передплатників на YouTube. Англомовний і російськомовний блог чотирирічного Артура і його старшої сестри Меліси, з Києва. У роликах вони разом грають різні ситуації, катаються на машинках і роблять один одному подарунки.

8. Vania Mania Kids 5,1 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $24 тис. $389 тис. Англомовний відеоблог брата і сестри Івана і Марусі з Києва і всієї сім'ї. Тут ми бачимо костюмовані сцени, іграшки і подорожі.

9. Nicol & Cool Family 4,6 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $7 тис. $110,5 тис. Блог старшої сестри Аліси Роговцевої (Ja Alisa) за імені Ніколь. На каналі Ніколь багато відео з Алісою та іншими дітьми, є багато челленджей, розваг і подорожей.

10. My Little Nastya 2,1 млн передплатників на YouTube. Щомісячний дохід каналу даними Social Blade $6,2 тис. $99 тис. Відеоблог шестирічної Насті з Києва, де знімається так само її брат Саша, в роликах є різні равлечения, подарунки та іграшки.

Нагадаємо, в суботу, 27 липня, український президент Володимир Зеленський відвідав один з пляжів Одеси.


Як повідомляв раніше Знай.uа, стало відомо, хто насправді стоїть за Ігорем Смєшком


Також Знай.uа писав про те, що кому пощастить на цьому тижні