Нерідко можна зіткнутися із застарілою точкою зору, що чоловіки потребують лише регулярного відмінного інтимі. Варто зауважити, що не меншу потребу в інтимних відносинах відчувають і жінки, а також те, що в постійних відносинах чоловіків цікавить зовсім не це. Звичайно, інтимна сторона взаємовідносин важлива, і її якість демонструє те, наскільки ці відносини гармонійні. За даними психологів, близько 80% розставань трапляються з-за сексуальних розбіжностей і побутових негараздів у пари.

Але все ж, існують речі, на котрі чоловіки звертають більше уваги у відносинах, ніж секс:

1. Не тільки довіряти, але і вірити

Чоловікові дуже важливо, щоб його жінка в нього вірила. Для чоловіка це означає, що жінка бачить в ньому кращого серед всіх інших, і що він здатний впоратися з будь-якими труднощами. Заради жінки, яка в нього по-справжньому вірить, чоловік насправді готовий на все.

2. Особисті кордону

Будь-який чоловік завжди тяжіє до свободи у відносинах, принаймні, до ілюзії свободи. Це поясняє, чому вони не наважуються зробити жінці пропозицію руки і серця, уникають спільного життя. Адже вони дуже бояться того, що їх особисті кордони будуть порушені, і чоловік опиниться під абсолютним контролем жінки. Чоловіча половина населення цінує бачити поряд з собою самодостатню жінку, у якої є своє життя, захоплення і особистий простір.

Популярні новини зараз
Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

3. Несподівані сюрпризи

Рутина стомлює будь-яку людину. Саме вона стає головним ворогом тривалих відносин. Остигають почуття, пропадає інтерес, з'являється нудьга. Чоловіки мріють про відносини, в яких цього не буде. Їх тягне спонтанність і несподіванка, вміння жінки дивувати і підігрівати інтерес. Такі відносини точно не будуть тягарем.

4. Повага і розуміння

Як і будь-яка людина, чоловік може помилитися, прийняти невірне рішення або вчинити невірну дію. Для нього вкрай важливо, щоб кохана жінка розуміла його, не стала докоряти, а надала необхідну у важкий момент підтримку.

5. Розмови

Жити разом - це не тільки надаватися любовним утіхам. Важливо, щоб вам і вашому партнерові було цікаво один з одним спілкуватися. Спільні інтереси та спільні погляди на життя обє'днують, а спільні хобі і прагнення будуть завжди привносити в дозвілля іскорку інтересу. Чоловікові важливо, щоб жінка поділяла його захоплення, цікавилася тим, що подобається йому, і могла підтримати будь-яку розмову.

Нагадаємо, що необхідно знати перед тим, як знайомитися з чоловіком.

Також раніше Знай.uа писав, хто швидше втрачає інтерес до інтиму і чому.

Ще Знай.uа називав 5 головних причин самотності.