Люди за своєю природою досконалі, але зазіхати на ДНК намагалися алхіміки, знахарі і стародавні лікарі. Черга дійшла до інопланетян, які не залишають спроби поневолити людей для космосу. Якщо говорити про знайомих уфологам види інопланетян, то найбільш вірогідний залишається варіант втручання аннунаків з Планети Нібіру в існування людей, розповідає Vladtime.

«Гламурні» глисти-мутанти нападають на дівчат Землі, стверджує експерт. Підтвердженням своєї теорії спеціаліст демонструє відеозапис очевидців, які відобразили інопланетних черв'яків на Землі. «Для ДНК-дослідів прибульці готові почати війну з людьми. Процеси впровадження ДНК-мутантів вирішили почати з жіночої статі. Слабка стать важливий у сфері послуг для інопланетян. Процеси деградації мозку людей відразу потягнуть шельф змін у мисленні і прискорять перехід людей з касти «творців» в касту «рабів». Якщо врахувати, що іннервація це постачання органів і тканин нервами, що забезпечує їх зв'язок з центральною нервовою системою, то в даному випадку, це знищення людини через інфікування мутагенами», - каже вчений. Спеціаліст повідомляє, на Землі з'явилися «гламурні» глисти-мутанти, які атакують жінок заради іннервації мозку. Судячи по зовнішньому вигляду і функцій черв'яків з Нібіру - війна світів вже почалася.

Не виключено, що черв'яки-мутанти не тільки живуть поза людини, але і в ньому. «Бесхребетус з Нібіру», дав назву страннму суті уфолог і тепер наполягає, що виявив спосіб попадання мутантів в організми жінок. Враховуючи бажання дівчат бути стрункими і красивими, «гламурні» рожеві-мутанти можуть бути у складі засобів для схуднення і стрункості. «Нехай це здається містикою або вигадкою, але фактично це вірний шлях швидко колонізувати Землю», - каже уфолог. Таким чином, не виключено, що прибульці активізували ресурси ДНК-мутантів перед масовим інфікуванням людей.

Популярні новини зараз

У Львові електроопора рухнула на тролейбус з людьми, місто паралізував жах: відео дорожнього пекла

Українським пенсіонерам приготували "випробування" стажем: виплати світять тільки половині

В одному з АТБ начисто забули українську мову, покупці остовпіли від почутого: "Какая разніца?"

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

Нагадаємо, тим часом, на 1551 невпинно надходять купи скарг.

 
Як повідомляв раніше Знай.uа смерть Алли Вербер шокувала багатьох зірок шоу-бізнесу, які не стали мовчати.


Також Знай.uа писав про те, що у Львові п'яний водій возив пасажирів в стані алкогольного сп'яніння.