неділю, 11 серпня, в Ялті на території одного з готелів прибиральники виявили сліпого 6-метровового страхітливого мутанта, схожого на хробака або «лисого», без шкіри, гада.

Гігантський хробак лежав на каменях біля паркану, при цьому слід чітко тягнувся вод Чорного моря. Чоловіки подумали, що величезний монстр дохлий, і спробували перенести його подалі в кущі, поки не прийшли відпочиваючі і не влаштували скандал.

Але несподівано сліпий «лисий» черв'як заворушився.

Прибиральники в мить втекли звідти, і повідомили своє начальство про монстра на території готелю.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Але тихо позбутися моторошного гостя не вдалося. Хтось із цікавих працівників скинув фото місцевим уфологу, який, поговоривши з колегами, повідомив, що страшна знахідка — це самий справжній прибулець.

За його словами, раніше астрономи помітили біля Місяця непізнаний об'єкт, а потім близько години навколо супутника спостерігали райдужне мерехтливе світіння. Таке сяйво може бути результатом часткового вибуху супутника нашої планети, і осколки від нього могли потрапити в Чорне море. Крім того, вчені впевнені, що в великих фрагментах Місяця перебували живі організми, які мешкали глибоко під поверхнею, де ще збереглася вода в рідкому вигляді.

«Я вважаю, що в Чорне море впав місячний прибулець. Як бачите, він сліпий, покритий слизом і „лисий“, майже як змія, але без шкіри, то є ідеально пристосований для пересування в твердій землі. Цілком можливо, при вибуху його викинуло разом з уламком Місяця», доповів місцевий уфолог.

Крім того, він порадив відпочивальникам утриматися від купання в море, так як таких 6-метрових «лисих» гадів там можуть бути тисячі, і, судячи по зовнішньому вигляді, вони можуть бути смертельно небезпечними для людей.

Нагадаємо, що може знищити Україну, експерт зробила неймовірне заяву.


Як повідомляв раніше Знай.uа туманність Андромеди знищить Землю.


Також Знай.uа писав про те, що парочка не соромилася висловлювати свої ніжні почуття.