У небі над російським Приморьем очевидці засікли страхітливе явище. Серед хмар чітко виділявся величезний темний круг, він був рухливий, його межі змінювали форму, а всередині відбувалося якесь пожвавлення, як ніби хтось всмоктував і виштовхував пар.

Уфологи кажуть, що планета-вампір вже "зжерла" ресурси Венери і Марса. На черзі – Земля.

Стало відомо, що відпочиваючі недалеко від Єйська стали свідками страшної картини. Відпускники бачили, як в ясну погоду над морем з'явилася гігантська воронка, схожа на насос, який качає щось в небо.

Підозріло, що вчені сказали, що це звичайний водяний смерч, і немає приводу для паніки. Він не небезпечний для людей на березі, але може перевертати невеликі судна, тому краще відмовитися від прогулянок по морю.

За інформацією, очевидці спостерігали це жахливе видовище близько двох годин.

Уфологи відразу заявили, що люди спостерігали смертельний портал прибульців з Нібіру, через який аннунаки керують атмосферними потоками і створюють природні катаклізми, а також висмоктують необхідні їм ресурси.

При цьому уфологи згадали останній перед тайфуном в Росії прогноз метеорологів, які пообіцяли всього 5 см опадів за день, але їх випало в 100 разів більше.

Нагадаємо, Нібіру засмоктала в нещадну воронку все живе.


Як повідомляв раніше Знай.uа легендарний пророк пророкує кінець світу.


Також Знай.uа писав про те, що гуманоїди з Нібіру провели пекельний експеримент в Криму.