Новообраний спікер Верховної Ради Дмитро Разумков представив свою майнову декларацію за минулий рік. Він є кінцевим бенефіціаром трьох підприємств, а також позичив третій особі понад 26 млн гривень.

Відповідна інформація розміщена в Єдиному державному реєстрі декларацій у п'ятницю, 30 серпня.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Також у власності Разумкова багато нерухомості, зокрема, кілька квартир ( площею 78,5 кв. м у Києві і 232,4 кв. м в селі Здорівка Київської області, домоволодінням площею 492,2 кв. м у селі Софіївська Борщагівка, нежитловим приміщенням площею 74,9 кв. м в Києві ), автомобілів та прибутки в розмірі мільйона гривень.

Дмитро Разумков

Популярні новини зараз
Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Дмитро Разумков володіє також двома невеликими земельними ділянками на під Києвом.

У спільному володінні Разумкова є ще одна квартира у Києві – площею 165,5 кв. м.

Його дружина Юлія Чайка, вказала в декларації дві квартири в Києві площею 53,2 кв. м і 44,5 кв. м, житловий будинок площею 489,6 кв. м, а також дві земельні ділянки, один з яких знаходиться в оренді – це майно знаходиться в Миколаєві. Крім того, їй належить 25% квартири площею 73,2 кв. м в Миколаєві.

В автопарку спікера знаходяться п'ять автомобілів: Toyota Land Cruiser 200, 2013 року випуску, Mazda 6, до 2014 року випуску, Toyota Camry 2012 року випуску, який належить самому Разумкову, а от Audi Q7, 2008 року випуску та Volkswagen Caddy 2011 року випуску – належать його дружині.

Також Дмитро Разумков є кінцевим бенефіціаром трьох підприємств – Интеринвест XXI століття, Українська политконсалтинговая група і Ломбард " Про100кредит ТОВ Интеринвест ХХІ століття і компанія. В останній компанії його дружина вказана як спільний власник. Також Юлії Чайці належить компанія ТОВ Бизнесинвестбуд.

Як відомо з декларації, найбільші прибутки Разумков має зі свого бізнесу.

Щодо зарплати, то у 2018 році вона склала всього 7,1 тисячу гривень.

Здача в оренду житла принесла Разумкову всого 1,8 тис. грн.

гроші

На банківський рахунках у Разумкова 72,1 тисячі гривень, 1341 євро і 832 долара. Готівкою зазначено 75 тисяч доларів і 290 тисяч гривень. Велику суму грошей Разумков зайняв третій особі – майже 26,5 млн гривень.

Нагадаємо, українцям озвучили імена нових міністрів.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у партії Слуга народу звільнилося 5 крісел.

Також портал Знай.ua писав, що Зеленський подав до нової Ради понад шість десятків невідкладних законопроектів.