У Криму неподалік села Яковенково знайшли рештки стародавнього монстра. Однак шоком стало те, що біля цих кісток були виявлені кістки дітей. 

Про це повідомляє видання POLITEKA.

В кінці серпня кримські археологи знайшли кістки дитини, які лежали під похованням початку нашої ери. Вони знаходилися в закритому плитами кам’яному саркофазі. Разом з немовлям були знайдені посудину з ручкою у вигляді дикого кабана, скляне намисто, браслети та кільця, прикрашені камінням. Але це не все.

Головна знахідка виявилася після шторму, коли через вологу шар грунту просів. Під саркофагом череп циклопа з одним рогом. Уфологи постаралися відтворити його голову і у них вийшов рогата, одноокий, кудлатий собакорил, але, незважаючи на це, вони впевнені, що в Криму знайшли череп першої людини. За попередніми оцінками, останкам приблизно 70 тисяч років, точніше можна буде сказати після проведення радіовуглецевого аналізу. Це означає, що раса людей не могла з’явитися на нашій планеті шляхом еволюції.

Популярні новини зараз

Столицю сколихнула наймасовіша за останні 30 років акція протесту: чого вимагають сотні тисяч мешканців

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Показати ще

Ймовірно, предки людей якимось чином потрапили на Землю з космосу, але відмінність нових умов від природного місця існування привело до сильних мутацій і з’явилися люди, які колись були рогатими циклопами обзавелися другим оком і позбулися непотрібного наросту на голові. Звідки саме могли прибути рогаті предки людей уфологи поки не уявляють, але знахідка пояснює, чому в античних міфах з’явилися одноокі персонажі, кентаври і мінотаври.

Зараз дослідники шукають можливість провести дослідження морського дна поблизу села Яковенково. Там вони сподіваються виявити поселення, до якого ставився некрополь.

Нагадаємо, Зеленський ловитиме Трампа на виході? Українського президента нема у списку ООН.

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський виступив на сесії Генасамблеї ООН: президент назвав головну мету України.

Також Знай.ua писав, Зеленський у США дав переконливу відсіч пропагандистам: "Так не охороняють ні Путіна, ні Трампа".