Практично кожна людина на Землі ставить собі за основну мету - знайти другу "половинку", з якою можна буде спокійно йти по життю. Астрологи переконані, що парнтер у відносинах повинен відпрацювати власне кармічне завдання.

Існують знаки Зодіаку, які між собою поєднала доля:

Риби і Діви

Ця парочка створена для щастя. Коли безпорадні й байдужі Риби стикаються з Дівами, все їхнє життя перевертається догори дригом. Цілеспрямованість Дів допомагає Рибам активізувати внутрішню енергію і почати здійснювати плани. Рибам ніколи не буде нудно поруч з Дівами, а Діви зможуть навчитися м'якості і емоційності Риб.

Стрілець і Овен

Популярні новини зараз

Спливли нечувані деталі загибелі заробітчан у Польщі: перекрите повітря та приміщення з азотом

Юлія Тимошенко приходила до Андрія Богдана з непристойною пропозицією, — у ЗМІ злили інформацію

"Афродіта!": Тіна Кароль засвітила соски в спокусливому міні, гаряче фото

Донька Олі Полякової показала, у чому ходить до школи: "Я раніше весь час..."

Показати ще

Ці вогненні знаки Зодіаку створені для того, щоб в якийсь момент об'єднається. Їхні стосунки більше схожі на боротьбу або змагання, але це суперництво повністю оповите пристрастю. Стрілець і Овен конкурують протягом усього життя. Обоє обожнюють сперечатися про все на світі, в тому числі і про те, хто більше і сильніше любить. Ці знаки здатні позитивно впливати один на одного, а між боями гарненько переосмислити те, що сталося.

Скорпіон і Водолій

Коли доля зводить ці знаки Зодіаку відбувається хімія. У Водолія є те, що допоможе йому відгукнутися на ідеї Скорпіона. Хоча в цій парі вести і направляти буде саме Водолій. Скорпіон же, вибравши Водолія, перейматиме його звички і слідуватиме по шляху, прокладеному думками обранця.  

Нагадаємо, місячний календар фінансів на жовтень.

Раніше Знай.ua повідомляв, знаки Зодіаку, життя яких круто зміниться в жовтні.