Провидицю, яку називають новою Вангою, звуть Каедэ і вона досить туманно розповідає про події 2020 року. Вона запевняє, що світ прийде страшна біда від людей зі смаглявою шкірою.

На даний момент не зрозуміло, про що саме говорить Каедэ. Це може бути пов'язано з інфекційним захворюванням або біологічну зброю.

При цьому деякі по-іншому трактують слова віщунки і вважають, що біда прийде спочатку до людей зі сходу, які постраждають в першу чергу.

Так, скептики не особливо довіряють словами "нової Ванги", адже вона вже не один раз помилялася. Так, вона прогнозувала перемогу Хілларі Клінтон на виборах президента США. Однак та поступилася перемогу Дональду Трампу.

Популярні новини зараз

Мосійчук написав про дивну історію практиканта і Гончарука: "Домагався інтимних стосунків зі мною..."

Головне за ніч: дармові євробляхи від Зеленського, психічні розлади Заворотнюк та спрощення отримання субсидій

Ісус виглядав не так, як всі вважали: археологи знайшли портрет і зруйнували стереотип, фото

Гряде похолодання і сніг: синоптики закликали українців прощатися з літньою погодою

Показати ще

Крім того, Каедэ передбачила швидку смерть місіс Клінтон і стверджувала, що в неї цілий букет хвороб, якими вражений організм. Однак вона й досі жива і здорова.

Передбачення Каедэ щодо України поки що теж не збуваються. Так, вона пророкувала насильницьку зміну влади, але вона сталася чесним шляхом демократичних виборів. Вона стверджує, що у 2020 році Україна буде жити по-новому з-за зміни старої політичної системи.

Нагадаємо, Ванга перед смертю передала Україні "вічного щастя", але при одній умові.

Як повідомляв Знай. ua, розшифровано "чорний вірш" Нострадамуса про Третій світовій війні, людство приречене.

Також Знай. ua писав, що Ванга перед смертю передбачила страшні речі.