2020 рік пройде під заступництвом Білого металевого Пацюка. Його називають досить неоднозначним і небезпечним, так як він буде високосним.

Фінанси і робота в 2020

Для фізичної роботи настає сприятливий період. Тим, хто займається інтелектуальною діяльністю, варто бути хитрішими і не розповідати про свої плани.

У високосний рік можуть відбуватись непередбачувані події, яких ніхто не очікує. Саме в такі періоди варто активізуватися і брати ініціативу в свої руки.

Популярні новини зараз
Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Путін може завдати ядерного удару: розвідка звітувала про можливі цілі В Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Щур допомагає людям стає більш далекоглядними і терплячими. Так, можна сміливо планувати дорогі покупки.

Любов і відносини в 2020

Щур є символом уваги і любові. Однак не всі можуть зауважувати знаки уваги, які їм надають. У 2020 будуть утруднені нові знайомства. Людині доведеться прямо говорити про свою симпатію, тому що натяків він, швидше за все, не зрозуміє.

Тим, хто вже перебуває у відносинах важливо не забувати про романтику, знаки уваги і не тільки.

В цей період варто бути акуратним в нових знайомствах, адже можна нажити собі недоброзичливців, які будуть маскуватися під друзів. Не варто довіряти малознайомим людям.

Нагадаємо, хто стане головним везунчиком в листопаді.

Як повідомляв Знай. ua, гороскоп найбільш емоційних знаків Зодіаку, дратуються без причини.

Також Знай. ua писав, як ведуть себе закохані знаки Зодіаку.