Овен

Овен через годину може забути про образу, а через день як ні в чому не бувало з кривдником обніматися. Щоб у Овна виникло бажання мстити, його потрібно діставати дуже серйозно.

Тельці

Для того, щоб пробудити мстивість у Тельця, теж потрібно як слід постаратися. Але основоположником вендети став саме цей знак. Помста Тільця, як правило, полягає в невблаганному перекритті всіх шлюзів і каналів кривдникові.

Близнюки

Змусити Близнюка запалитися жагою помсти дуже легко. Удостоївшись помсти цього знака, ви напевно станете об'єктом найнеймовірніших чуток і пліток, потворно плоских жартів і неприкритої дезінформації.

Які знаки Зодіаку найбільш мстиві

Рак

Найпоширеніший спосіб помсти Раку – піти без шапки в холодну ніч, щоб усім стало погано. Такий прийом застосовується з будь-якого приводу. До цього ж розряду відноситься повний розрив відносин. Злий Рак взагалі не буде на вас реагувати.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

7 днів вихідних для тисяч українців – від Кабміну вимагають офіційно затвердити новий робочий графік 

Міст, який будують довше, ніж метро на Виноградар і Троєщину: в Україні з'явиться "дорожній гігант"

Показати ще

Лев

Щоб пробудити у Леві спрагу помсти, його потрібно обдурити. Левова помста, навіть у легкому виконанні, страшна як смерть. Лев буде публічно показувати наскільки він крутіший за вас.

Діва

Мстять Діви, як правило, в особливо збочених формах. Їх помста відрізняється однією цікавою особливістю: людина, якій мстяться, дізнається про те, що це з нею сталося останньою.

Терези

Терези дуже образливі, але мститися не дуже вміють. Найгірше, на що вони здатні – це викликати кривдника на словесний поєдинок, пред'явити йому свої звинувачення і зажадати пояснень.

Скорпіон

Цей знак традиційно тримає першість за образливість і мстивість. Головною його метою є не знешкодження противника, а нанесення йому як можна більш глибоких моральних травм, з якими б він мучився до кінця своїх днів.

Які знаки Зодіаку не забувають образи

Стрілець

Стрільці дуже мстиві, але нецікаві. Вони б і раді в ім'я справедливості та принципів порубати всіх, тільки от, поки вони там розмірковують про це, дивись, а рубати вже й нікого.

Козеріг

Козерогів практично нічим дістати – вони самі дістануть кого завгодно. Навіть якщо ви і нашкодили цьому знаку Зодіаку, помсти все одно не буде.

Водолій

Мстити Водолії не люблять і не вміють. Деякі представники цього знаку можуть зраджувати, підставляти і обманювати, але роблять вони це не з помсти, а просто так. Вивести Водолія з рівноваги дуже складно.

Риби

Образити Рибу можна легко. Але образити її так, щоб їй захотілося мстити, може тільки людина близька, тому, що про всі інші образи Риба забуває з легкістю.