В Українців є почуття гумору, тому і не дивно, що вони не обійшли стороною і перепис населення, тестовий варіант якої провели в грудні минулого року 
Так як реакцію на нього, почали поширювати в мережі фотожаби.
Днями одну з них опублікував на своїй сторінці у Facebook відомий український художник Олександр Бабак.

Geplaatst door Олександр Бабак op Donderdag 23 januari 2020

Тут показано герої відомого радянського фільму "Операція И та інші пригоди Шурика" знаходяться в роздумах щодо точної кількості людей, що проивають на території україни.  Підпис фото говорить все сам за себе: "Кабмін проводить перепис населення".

З 1-26 грудня 2019 року в Україні провели пробний перепис населення. Тобто в уряді спробували піти легшим шляхом і підсумували різні дані: інформацію мобільних операторів і соціологів, дані з різних реєстрів і пенсійного фонду.

Нагадаємо, раніше  Дмитро Дубілет повідомив результати дослідження у своєму Телеграм-каналі. Згідно з оприлюдненими даними наявне населення України становить 37.29 млн людей, серед яких 20.01 млн жінок, 17.28 млн чоловіків.

Популярні новини зараз

АТБ, Billa, Сільпо - українців закликали бути обережними з рибою, хвороба відбирає життя за лічені години

Балан потрусив сороміцьким місцем перед Кароль, Тіна зацінила брудні танці - спекотне відео

Топ-7 шкідливих продуктів, які є на кожній кухні, але краще від них відмовитися

В магазині АТБ у покупця "зникла" величезна сума, хіба червоний цінник вартий цього - жорстке відео

Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.ua",  за останній рік кількість населення України знизилась на більш, ніж 200 тисяч чоловік, повідомляє Державна служба статистики.


Також "Знай.ua" писав, що мобільний додаток "Дія" буде доступний онлайн для всіх українців з 30 січня 2020 року. Про це повідомляється на Instagram-сторінці проекту.