Днями у мережі почалося бурхливе обговорення порівняння президентом України Володимиром Зеленським глави Кабміну Олексія Гончарука з машиною, в якій ще недостатній для заміни пробіг.

Facebook потопає у коментарях та мемах, щодо того, "якої марки" машину мав на увазі глава держави.

Він хороша машина. Він не наїздив ще то кількість кілометрів, після якого ви змінюєте автомобіль - алегорично висловився Володимир Зеленський в інтерв'ю ізраїльському 9 каналу, оцінюючи роботу прем'єр-міністра

Користувачі соцмережі одразу висловили свої власні думки щодо такого порівняння:

Значить Гончарук "хороша машина"? Вова, а що за машина? Гробовозка?", "Ланос цей ваш Гончарук. А то і Славута – не бита, не фарбована", "А Гончарук пішов на підвищення! Був "людина-самокат", а тепер "людина-машина - пишуть коментатори

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Нагадаємо, глава держави Володимир Зеленський повністю впевнений в тому, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук необхідний країні, однак, щоб продемонструвати результати його роботи потрібно ще трохи часу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", через промову президента України Володимира Зеленського до Дня соборності України, в якій той згадав про те, що румуни "зайняли" північну Буковину розгорівся гучний скандал. Так, румунські журналісти почали публікувати статті з критикою Зеленського.


Також "Знай.ua" писав, що перша леді України Олена Зеленська трепетно привітала чоловіка Володимира Зеленського з днем народження. Сьогодні, 25 січня, президенту виповнилося 42 роки.