Цей день хоча і багато в чому вдалий, але він також і не позбавлений провокацій. У бізнес-справах і роботі ви зможете згорнути гори. А багато слів буду мати магічну силу. На кожне з них піде відгук природи. Будьте особливо уважні з випадковими висловлюваннями і емоційними вигуками. Все, що ви скажете перетвориться в життя, хороше і погане. Так що бажайте тільки хорошого собі та іншим. Будьте обережні зі злом, так як багато може обернутися проти вас.

Удача буде супроводжувати вам, якщо ви будете поводитися мудро і справедливо. А життєву енергію використовуйте на добрі речі не тільки для себе, але і для оточуючих. День просто відмінно підійде для різного роду спілкування, але краще уникати масових заходів. У другій половині дня можуть відбуватися хаотичні процеси, з якими допоможе впоратися ваша організованість.

Гороскоп на березень

У бізнесі ви зможете знайти нових клієнтів і може навіть покровителів. День ідеально підійде для складання податкового звіту, можете мати справу з державними чиновниками, а якщо ви ще й борець за справедливість, то точно чекайте успіху.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Місячний календар, фото:  pixabay
Місячний календар, фото: pixabay

Цей час буде дуже успішним для різних переговорів і створення корисних зв'язків, можете провести співбесіду, конференцію або рекламну кампанію. Будь-які заходи, що вимагають від вас словесного вираження, будуть дуже успішними. Також будьте обережними зі снами, так як ті, які ви розповісте, обов'язково збудуться. Крім того необхідно сильніше стежити за своїм здоров'ям та здоров'ям близьких для вас людей.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Як повідомляв Знай.ua скоро починається весна і день стає все довшим, а значить, українці, як і кожен рік до цього, будуть переходити на літній час. Ми розповіли, коли це буде, як підготуватися і в яку сторону переводити годинник.

Також Знай.ua писав, цієї неділі православні християни відзначають свято Прощену неділю. Українцям розповіли, як правильно підготуватися до такого свята і як правильно просити прощення за свої гріхи.

Нагадаємо, в Україні збираються повністю змінити трудове законодавство. Але для багатьох людей це може стати не тільки ударом по гаманцю, а й ударом по особовому часу і здоров'ю. Слуги народу вирішили забрати один вихідний на тиждень.