В традиціях різних народів є чимало того, що чужинцям здається дуже дивним. Так, раніше в балканських країнах (Чорногорія, Албанія, Косово), існував такий звичай - якщо в родині довго народжувалися одні дівчатка, глава сім'ї міг призначити нового немовляти хлопчиком, щоб у родині був глава родини - чоловік.

Виджинами також призначали дівчаток, якщо в сім'ї від кровної помсти загинули всі чоловіки в сім'ї або батьки хотіли приховати справжніх синів від переслідувань. Також вирджином призначали дівчину, чия заручини були розірвані.

В цьому випадку, сусідам не розповідали, що народилася дівчинка, а дівчинку виховували, як хлопчика. Її одягали в чоловічий одяг, а пізніше утягивали груди, щоб максимально приховати приналежність до жіночої статі.

Коли дівчинка дорослішала, їй забороняли грати з іншими дівчатками і займатися рукоділлям. Їй давали всі права і обов'язки чоловіка. Так, вони могли палити і випивати спиртне, лихословити. В тому числі вони мали право голосувати, на відміну від жінок.

Популярні новини зараз

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Вирджины давали обід безшлюбності, не виходили заміж і не мали дітей. Під час військових дій вони брали участь у боях разом з чоловіками. Для них і їх родичів - це вважалося почесним.

Єдине, що відрізняло вірджін від чоловіків - похорон. Голосити над ними, як це відбувалося на похоронах чоловіків, було заборонено.

Останньої відомої вирджиной була Верстата Церович, яка померла кілька років тому.

"Мені з дитинства було легко в чоловічій ролі. Але доля клята, не дала мені бути чоловіком", – сказала вона.

Померла остання вірджина Чорногорії у бідності і самотності в будинку пристарілих.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, непримітні речі можуть зробити вас богачем.

Як повідомляв Знай. ua, навіщо піратам потрібна була пов'язка на оці.

Також Знай. ua писав, що як людство рятує психіку під час карантину.