Національна зона радіомовчання є одним з найбільш тихих місць у світі і використовується для інтенсивного прослуховування найглибших частин Всесвіту на випадок, якщо інопланетяни спробують вийти на зв'язок.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Вчені створили "інопланетний телескоп", який фокусується виключно на звуках, що приходять на Землю з космосу.

Дослідники з Національної зони радіомовлення в Західній Вірджинії - одному з найбільш тихих місць на планеті, де мобільні телефони не працюють, а Wi-Fi обмежений — сподіваються перехоплювати повідомлення від позаземних істот.

Величезний приймач шириною 100 метрів і повністю керований перетворює радіохвилі з космосу в електричні сигнали, які потім аналізуються вченими.

Популярні новини зараз
У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти"
Показати ще

Доктор Ітан Сігел, астрофізик-теоретик, що працює над проектом, сказав, що інопланетяни можуть намагатися посилати нам повідомлення з глибокого космосу.

Інопланетний телескоп
Інопланетний телескоп

Він сказав FreeThink : "Якщо хтось активно розмовляє з нами з усього всесвіту, і якщо ми не слухаємо, тому що ми не знайшли це легко в перший раз, наскільки ми обманювали б себе через нашу власну короткозорість? Якщо ми виявимо, що ми не самотні у Всесвіті, це назавжди змінить те, як ми дивимося на життя на Землі... але те, як ми збираємося знайти її, не через зернисті кадри або пікселі, які ми не можемо розібрати".

Хоча на камеру було знято безліч передбачуваних НЛО, дослідники мало що можуть дізнатися з відзнятого матеріалу, оскільки він часто розмитий і може бути легко відредагований.

Але новий проект з прослуховування космічного простору може виявитися ключем до отримання остаточних доказів існування життя за межами планети Земля.

Райан Лінч, вчений з обсерваторії Грін-Бенк, додав: "Радіосигнали, які ми намагаємося вловити з космосу, надзвичайно слабкі. Це схоже на закидання мережі - чим більше тарілка приймача, тим більше мережа і тим слабкіше сигнали, які ми можемо вловити".